Відновлення амбулаторії в Макарові на Київщині

За час активних бойових дій смт. Макарів на Київщині зазнало суттєвих руйнувань, зокрема була знищена амбулаторія. KSE Foundation збирає кошти на її відновлення.
СТАРТ ЗБОРУ 30 Травня 2022
ВЖЕ ЗІБРАНО 789 000 $
ПОЖЕРТВУВАТИ
ПАРТНЕР
Найбільші благодійники проєкту
Деталі

Київська школа економіки продовжує роботу над відновленням зруйнованої інфраструктури звільнених міст та селищ України. Саме тому команда KSE Foundation об’єднала зусилля з Міністерством охорони здоров’я України, Київською обласною військовою адміністрацією та Макарівським центром первинної медико-санітарної допомоги та “Укргазбанком”  для відбудови та повного відновлення роботи амбулаторії смт. Макарів, що на Київщині.

До 22 березня Макарів був окупований російськими військами, які нищили все на своєму шляху. Вщент було знищено, зокрема, амбулаторію Макарівського центру первинної медико-санітарної допомоги. До повномасштабного вторгнення амбулаторія обслуговувала понад 16 000 мешканців громади, 4 000 дітей отримували допомогу в сучасному педіатричному блоці.

Переконані, що максимально швидке відновлення медичної інфраструктури цього невеликого селища міського типу є критично необхідним для забезпечення якісної життєдіяльності місцевої громади.

KSE Foundation затвердила генерального підрядника для основних робіт на проєкті з відбудови медичної амбулаторії Макарова. Ним стала будівельна компанія “RBT GROUP”.

“RBT GROUP” має 15-річний досвід у будівельній галузі, за цей час її будівники спорудили понад 100 об’єктів по всій Україні: промислові та агропромислові комплекси, житлові будинки, фабрики та багато іншого.

Закликаємо всіх долучитися до кампанії зі збору коштів для селища.  

Презентація: Makariv Center of Primary Healthcare

Новини проєкту

Показати всі новини