Укргазбанк допомагає у відбудові Макарівської амбулаторії

01.10.2022

Масштабний благодійний проєкт з відбудови зруйнованої окупантами Макарівської амбулаторії триває. Одним з головних наших партнерів у цій кампанії виступає “Укргазбанк”. У своєму мобільному додатку компанія зібрала більше 320 тисяч гривень пожертвувань, понад 300 благодійників долучилися до відновлення медичного закладу!

Для того, щоб допомогти мешканцям Макарова, благодійний фонд KSE Foundation співпрацює з Міністерством охорони здоров’я України, Київською ОВА та Макарівським центром первинної медико-санітарної допомоги.

Завдяки співпраці з партнерами та внескам жертводавців ми вже залили нову частину фундаменту, нанесли вирівнюючий верхній шар та проклали труби каналізації. Зараз будівельники працюють над кладкою стін.

***

 ЯК ПРИЄДНАТИСЯ ДО ЗБОРУ КОШТІВ?

 ? Користувачі мобільного застосунку «Укргазбанку» можуть долучитися за кілька кліків: меню «Послуги» — «Благодійність» — «Благодійний фонд Київської школи економіки» — «Макарівський медичний центр» — «Купити цеглинку для будівництва каркасу будівлі».

 ? Ви також можете долучитися до збору за реквізитами спеціального рахунку:

 БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «КИЇВСЬКА ШКОЛА ЕКОНОМІКИ»

UGB.1926832343

Рахунок №UA133204780000026003924922296

код ЄДРПОУ 35133288

 ***

Ми цінуємо, що в важкі часи українське суспільство об’єднується, і бізнес приймає активну участь у відновленні зруйнованої інфраструктури українських міст. 

Завдяки цьому, жителі звільнених територій знову отримують гідне життя та якісні послуги в комфортних умовах. Кожен благодійний внесок повертає нормальний рівень життя у регіони, які постраждали від війни.