Що ми робимо

img

KSE Charitable Foundation — це де-юре два фонди, один зареєстрований у США, 501.c.3, а інший — в Україні.

KSE Foundation ставить за мету розвиток України та українського суспільства через підтримку освіти та науки.

Наразі, крім освітнього програмінгу, KSE залучає кошти на благодійну допомогу для населення та захисників України. Однак без належної уваги до освіти – стратегічне бачення для післявоєнної відбудови України неможливе.

Ми працюємо завдяки вашій підтримці, і прагнемо бути повністю прозорими в нашій роботі.

Щомісяця відбуватиметься аудит діяльності фонду, що дозволить переконатися в ефективності використання коштів.

Працюючи безпосередньо з Урядом України, іншими фондами та волонтерськими організаціями, KSE зарекомендувала себе як один з найбільших фондів гуманітарної допомоги, що забезпечує життєво необхідні ліки та захисні комплекти для добровольців та простих громадян.

KSE Foundation увійшов в ТОП-5 фандрейзерів, які залучили найбільше коштів для українців та армії під час війни за версією Forbes.

Наші результати

  • 22
    Проекти
  • 9100
    Благодійників
  • 800
    Підрозділам надана допомога
3
3 місце серед благодійних фондів за ефективністю фандрайзингу за рейтингом Forbes Ukraine
4
4 місце рейтингу Forbes Ukraine серед недержавних фондів та громадських організацій, які найефективніше залучають кошти для підтримки українців та ЗСУ
ІСТОРІЯ
1996На базі Національного університету “Києво - Могиляньска академія” створено Консорціум економічної освіти та досліджень (EERC)
2000Був створений благодійний фонд у США - відповідає вимогам 501 (с)(3)
2006EERC став незалежним університетом та отримав назву Київської школи економіки (KSE)
2007Створено Благодійний Фонд KSE в Україні для збору пожертвувань на освітні цілі. Створено партнерство з Х’юстонським університетом (магістерська програма подвійного ступеня з економіки)
2013-2020Було запущено кілька магістерських, МВА та міні МВА програм
2019KSE став частиною Міжнародної асоціації університетів
2022Благодійний фонд KSE розпочав кампанію гуманітарної допомоги на підтримку захисту українців від російської агресії
KSE FOUNDATION ІСНУЄ ДЛЯ ТОГО, ЩОБ ПІДТРИМУВАТИ ОСВІТУ ТА НАУКУ В УКРАЇНІ ТА ДОПОМОГТИ УКРАЇНЦЯМ ВІДНОВЛЮВАТИ КРАЇНУ ПІСЛЯ РОСІЙСЬКОГО НАПАДУ
Місія
icon Благодійна допомога постраждалим від війни

Ми ставимо собі за мету швидку реакцію на потреби України та українців у війні.

KSE Foundation має інституціоналізовану програму Help Ukraine, що пріоритезує підтримку наших захисників, українців, що постраждали від війни, а також відновлення освітньої та медичної інфраструктури.

Основна мета щоб кожна з цих програм якнайбільше підтримувала наш уряд і державу і мала якомога більший вплив на життя людей.

icon Допомога молоді на освіту та розвиток наукових проектів

Створення нових інтелектуальних центрів, стартапів та інноваційних підприємств є важливою інвестицією в майбутнє нашої держави.

Інституційна підтримка на навчання на бакалаврських та магістерських програмах, інвестування в фундаментально важливі освітні та наукові проєкти, організаційна та інституційна підтримка як провідних, так і зароджених у часи кризи громадянських ініціатив зі встановлення та збереження інтелектуальної суверенності України – основа майбутнього відновлення економіки України.

Врятуємо життя разом
Пам’ятайте! Незалежно від суми внеску, кожна пожертва має значення!
Пожертвувати
Причини довіряти
Статутні документи Звіти
Ми віримо, що прозорість, надійне управління та регулярна звітність є фундаментом для успішної та стійкої реалізації програмної діяльності. Це створює довіру між благодійниками та Фондом.
Усі цільові кошти використовуються за призначенням. Невиконані контракти, шахрайство та марнотратство відсутні.
Усі закупівлі відповідають специфікаціям, наданим експертами, донорами та одержувачами. Вартість закуплених гуманітарних товарів дорівнює або менша за поточну ринкову ціну.
Усі поставки відповідають сплаченим рахункам, кількості придбаних товарів, вартості, пункту призначення та одержувачу. Затримки доставки не перевищують 5-10% від усіх договорів.
Операційні та фінансові втрати не перевищують 1-5%. Втрати включають неякісні поставки, конфіскацію, витрати через затримки та відшкодування.
Усі операційні та адміністративні витрати (курсова різниця, зарплати тощо) не перевищують 2% усіх зібраних коштів, тобто менше міжнародної стандартної ставки (5%).
Надходження та витрати відповідають всім закупівлям і послугам.
Збір коштів йде централізовано на підтверджені рахунки організації. Індивідуальні рахунки не використовуються взагалі. Усі кошти витрачаються якісно та оперативно. Кошти залишаються на рахунках не більше 1-2 днів. Залишки фінансів на рахунках мінімальні (1-3% загального місячного обороту).

Підтримка партнерів перетворює волонтерство на реальну силу, здатну приносити користь тисячам наших громадян. Ми дякуємо представникам Nova Ukraine за фінансову допомогу та високу довіру до роботи KSE Foundation

Фінансова група ICU ua передала 4.5 млн грн для команди KSE на гуманітарну допомогу для українців. Дякуємо представникам ICU за цей внесок задля підтримки наших захисників!

Криптофонд Aid for Ukraine передав $221,4 тисячі на засоби індивідуального захисту для українських бійців. Дякуємо фонду за внесок, Ваша підтримка зараз є як ніколи важливою.

Дякую нашим постійному партнеру – банку ПУМБ, який з 2017 року надає інституційну підтримку KSE і став першим бізнесом, що підтримав Фонд з початку війни.

Дякуємо компанії Wirex, яка здійснила пожертву на рахунок KSE Foundation у розмірі 336 тисяч гривень. Це надало можливість KSE Foundation здійснити додаткові закупівлі шоломів для військових в Сумській області

Компанія Cpamatica – глобальне агентство перформанс-маркетингу – здійснила пожертву у обсязі 209,9 тис. грн. KSE Foundation вдячний за внесок Cpamatica та за високу оцінку нашої праці та за підтримку України та її громадян у часи надзвичайних викликів.

Компанія Chernovetskyi Investment Group надала 450 тисяч гривень на відновлення амбулаторії в селищі Макарів на Київщині. Ми вдячні Chernovetskyi Investment Group за внесок та підтримку цього гуманітарного проєкту.

Ми вдячні компанії «Фармак» за високу довіру до роботи команди KSE та підтримку роботи Школи навіть у часи війни. Компанія «Фармак» підтримала Kyiv School of Economics у розвитку освітніх проєктів

За організаційної та логістичної підтримки HelpUA.ch команда KSE Foundation придбала та передала на передову 30030 медичних бандажів для першої допомоги при кровотечі. Ми дякуємо асоціації HelpUA.ch за підтримку, яка рятує життя наших захисників.

Команда

Правління Управлінська команда
Тимофій Милованов
Тимофій Милованов
Президент KSE Group
Світлана Денисенко
Світлана Денисенко
Директорка KSE Foundation
Маргарита Челакова
Маргарита Челакова
Директорка з розвитку KSE Foundation