Друзі, масштабний гуманітарний проєкт з відновлення зруйнованої амбулаторії в Макарові триває. Сьогодні ми раді повідомити, що усього за тиждень партнер проєкту Укргазбанк зібрав у своєму мобільному додатку майже 150 тисяч гривень на відбудову медичного закладу!

Нагадаємо, що для допомоги мешканцям Макарова благодійний фонд KSE Foundation об’єднав зусилля з Міністерством охорони здоров’я України, Київською обласною військовою адміністрацією та Макарівським центром первинної медико-санітарної допомоги. 

Ми вже завершили підготовчий етап до зведення будівлі нової амбулаторії. Так, за останній місяць ми успішно провели аналіз фундаментальної плити, демонтували уламки зруйнованої амбулаторії, а також провели тендер на виконання будівельних робіт.

***

ЯК ПРИЄДНАТИСЯ ДО ЗБОРУ КОШТІВ?

 Користувачі мобільного застосунку «Укргазбанку» можуть долучитися за кілька кліків: меню «Послуги» — «Благодійність» — «Благодійний фонд Київської школи економіки» — «Макарівський медичний центр» — «Купити цеглинку для будівництва каркасу будівлі».

? Легко зробити внесок можна також на офіційному сайті Київської школи економіки (опція “War destroyed hospital”): https://kse.ua/support/.

? Ви також можете долучитися до збору за реквізитами спеціального рахунку:

БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «КИЇВСЬКА ШКОЛА ЕКОНОМІКИ»

UGB.1926832343

Рахунок №UA133204780000026003924922296

код ЄДРПОУ 35133288

***

Ми пишаємось, що український бізнес доєднується до відбудови інфраструктури і разом з волонтерами та благодійниками робить все можливе для того, щоб українці на звільнених територіях  мали гідне життя та могли отримувати якісні послуги у комфортних умовах. Кожен ваш внесок допомагає повернути нормальне життя на звільнені території. 

Дякуємо партнеру проєкту «Укргазбанку», який сумісно із міжнародною платіжною системою Visa, доєдналися до проекту відбудови медичної інфраструктури та за надійну технічну підтримку проєкту. Допомога Украгазбанку в реалізації наших ідей задля відновлення країни безцінна!

KSE Foundation щодня працює для підтримки людей і розвитку інноваційної України через освіту завдяки благодійникам і партнерам.
Пожертвувати