УКРГАЗБАНК приєднався до кампанії по відновленню Макарівської амбулаторії

21.07.2022

Широкомасштабне російське вторгнення стало неймовірним викликом для всієї спільноти: українці збирають гроші на бронежилети, тепловізори та дрони; переганяють із-за кордону на лінію фронту автомобілі. Пересічні громадяни, підприємці та представники великого бізнесу вкладаються у відбудову зруйнованої окупантами інфраструктури. 

Раді повідомити, що УКРГАЗБАНК спільно з міжнародною платіжною системою Visa долучився до спільного  проєкту  KSE Foundation та МОЗ України , мета якого – зібрати 20 млн грн на відбудову медичної амбулаторії селища Макарів, що на Київщині. 

 Під час активних бойових дій Макарів зазнав суттєвих руйнувань. Вщент було знищено, зокрема, амбулаторію Макарівського центру первинної медико-санітарної допомоги. Переконані, що максимально швидке відновлення медичної інфраструктури цього невеликого селища є критично необхідним для забезпечення якісної життєдіяльності місцевої громади. 

 Для відбудови Макарівської амбулаторії команда Фонду об’єднала зусилля з Міністерством охорони здоров’я України, Київською обласною військовою адміністрацією та Макарівським центром первинної медико-санітарної допомоги. Тож збір коштів на відновлення цього медичного закладу вже розпочався.

 Отже, як можна допомогти?

 В мобільному додатку УКРГАЗБАНКУ створено спеціальну опцію, за якою кожен клієнт банку може пожертвувати гроші на відновлення амбулаторії.

 Шлях у мобільному застосунку такий: Послуги – Благодійність – Благодійний фонд Київської школи економіки – Макарівський медичний центр – Купити цеглинку для будівництва каркасу будівлі (або вікна, двері та вентиляційну систему).

 Запевняємо, кожна внесена гривня надійно захищена, бо знаходиться під контролем державного банку та міжнародної платіжної системи Visa. Звіти щодо етапів будівельних робіт також будуть доступні для перегляду у мобільному додатку УКРГАЗБАНКУ. 

 Для УКРГАЗБАНКУ це не перший благодійний проєкт у військовий час. Нещодавно банк запустив благодійний депозит «Відбудуємо міста разом», на який разом з нашими клієнтами щомісяця спрямовуємо кошти на відбудову найбільш зруйнованих війною українських міст та селищ. Наразі на цьому депозиті клієнти вже розмістили понад 133 млн гривень. 

 Тож, приєднуйтесь та будемо відновлювати Україну разом!