Нещодавно після перемоги у тендері будівельна компанія “RBT GROUP” стала генеральним підрядником у благодійній кампанії з відновлення зруйнованої окупантами медичної амбулаторії. Сьогодні робота на майданчику кипить: будівельники вже залили нову частину фундаменту, а вирівнюючий верхній шар вже застиг. Крім того, під будівлею вже проклали труби каналізації. Розпочалася кладка стін.   

Нашими партнерами по цьому проєкту також виступають МОЗ України, Київська ОВА, Макарівський медичний центр та “Укргазбанк”.

На сьогоднішній день зібрано більше 150 тисяч доларів з кінцевою метою у півмільйона доларів. У KSE впевнені, що в намічений термін будуть зібрані необхідні кошти.

ЯК ПРИЄДНАТИСЯ ДО ЗБОРУ КОШТІВ?

? Користувачі мобільного застосунку «Укргазбанку» можуть долучитися за кілька кліків: меню «Послуги» — «Благодійність» — «Благодійний фонд Київської школи економіки» — «Макарівський медичний центр» — «Купити цеглинку для будівництва каркасу будівлі».

? Легко зробити внесок можна також на офіційному сайті Київської школи економіки (опція “War destroyed hospital”): https://foundation.kse.ua/donation/ 

? Ви також можете долучитися до збору за реквізитами спеціального рахунку:

БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «КИЇВСЬКА ШКОЛА ЕКОНОМІКИ»

UGB.1926832343

Рахунок №UA133204780000026003924922296

код ЄДРПОУ 35133288

Долучайтеся та відбудуємо Україну разом!  

KSE Foundation щодня працює для підтримки людей і розвитку інноваційної України через освіту завдяки благодійникам і партнерам.
Пожертвувати