Команда Київської школи економіки продовжує збір коштів на відбудову зруйнованої інфраструктури. Раді повідомити, що Chernovetskyi Investment Group надала 450 тисяч гривень на відновлення амбулаторії в селищі Макарів на Київщині.

Нормалізація життя сотень громад вимагає комплексної роботи за всіма напрямками і команда KSE Foundation разом із партнерами допомагає в цьому. Одним із напрямків цієї роботи є відновлення доступу до повноцінної медичної допомоги мешканців Макарова та прилеглих сіл.

Мета спільного проєкту KSE, МОЗ, Київської обласної військової адміністрації та Комунального некомерційного підприємства «Макарівський центр первинної медико-санітарної допомоги» — зібрати 20 млн гривень на відновлення амбулаторії в Макарові Київської області.

Ми вдячні Chernovetskyi Investment Group за внесок та підтримку цього гуманітарного проєкту. Спільні зусилля влади, громадськості та бізнесу сприяють швидкій та ефективній відбудові українських регіонів.

KSE Foundation щодня працює для підтримки людей і розвитку інноваційної України через освіту завдяки благодійникам і партнерам.
Пожертвувати