“Укргазбанк” залучив більше півмільйона гривень на Макарівську амбулаторію

20.10.2022

Одним з головних партнерів нашого фонду у відновленні зруйнованої інфраструктури смт Макарів є “Укргазбанк”. Через офіційний додаток банку кожен охочий може зробити внесок на відбудову Макарівської амбулаторії.

Завдяки мобільному додатку вже вдалося зібрати суму в 544 039 гривень. Свій вклад у відбудову амбулаторії зробили понад 400 клієнтів банку.

В той час, поки наші жертводавці роблять внески, на будівельному майданчику амбулаторії активно продовжуються роботи. Сьогодні частина амбулаторії та кабінети вже мають накриття покрівлею з бетонних плит. Тепер йдуть підготовчі роботи для облаштування покрівлі медичного закладу. Крім того, зараз готуються бетонні фундаменти для того, щоб пацієнтів установи зустрічала дизайнерська пергола.

KSE Foundation дякує “Укргазбанку” за його внесок в цей важливий проєкт. Мета нашого спільного проєкту, в якому також беруть участь МОЗ, Київська обласна військова адміністрація та КНП “Макарівський центр первинної медико-санітарної допомоги” – зібрати 20 мільйонів гривень.

ТОЖ, ЯК ПРИЄДНАТИСЯ ДО ЗБОРУ КОШТІВ?

? Користувачі мобільного застосунку «Укргазбанку» можуть долучитися за кілька кліків: меню «Послуги» — «Благодійність» — «Благодійний фонд Київської школи економіки» — «Макарівський медичний центр» — «Купити цеглинку для будівництва каркасу будівлі».

? Ви також можете долучитися до збору за реквізитами спеціального рахунку:

БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «КИЇВСЬКА ШКОЛА ЕКОНОМІКИ»

UGB.1926832343

Рахунок №UA133204780000026003924922296

код ЄДРПОУ 35133288

Долучайтеся до кампанії зі збору коштів та відбудуємо країну разом!