Онлайн-уроки зі STEM від Khan Academy

Благодійний фонд Київської школи економіки здійснить переклад і локалізацію освітнього контенту STEM-напрямку американської корпорації Khan Academy на українську мову. Онлайн-уроки з математики та інших точних наук світового рівня стануть доступні у вільному доступі для всіх школярів.

До процесу перекладу та адаптації відеоуроків залучаються провідні вчителі та науковці України.

Кожен має можливість зробити свій внесок – ваші кошти підуть на створення необхідної матеріально-технічної бази для перекладу відеоуроків.
СТАРТ ЗБОРУ 22 Березня 2024
ВЖЕ ЗІБРАНО 27 000 $
НЕОБХІДНА СУМА 800 000 $
string(0) ""
ПОЖЕРТВУВАТИ
Деталі

Згідно з даними Міністерства освіти і науки України, станом на 2024 рік у закладах середньої освіти навчаються 3 800 000 учнів, з яких майже 400 000 через повномасштабне російське вторгнення тимчасово перебувають за кордоном. Співпраця між KSE Foundation та Khan Academy дозволить надолужити та розширити знання з математики всім дітям, які мають доступ до мережі інтернет будь-де та будь-коли.

Місія цього проєкту – забезпечення безкоштовною освітою світового рівня для всіх. KSE Foundation, як представник Khan Academy в Україні, буде забезпечуватиме якість та ефективність перекладу та локалізації навчальних матеріалів Академії на українську мову.

Ще однією важливою метою цього проєкту є надання можливості отримувати уроки українською тим дітям, які зараз за кордоном. Доступ до освітніх матеріалів українською допоможе не тільки в набутті нових знань, але і допоможе легше адаптуватися дітям до шкільної програми після повернення в Україну.

Khan Academy — це некомерційна освітня організація, яка розробляє та розповсюджує онлайн навчальні матеріали та програми. Вона володіє бібліотекою понад 6500 відео з різноманітних галузей знань і підтримується завдяки донорським внескам.