Багатопрофільна клінічна лікарня матері та дитини імені професора Руднєва м. Дніпра, яка на рік проводить від 11 тисяч хірургічних втручань, завдяки допомозі від KSE Foundation та Urgent projects була забезпечена шовним матеріалом загальною вартістю 215 000 грн для операційного блоку.

У закладі проводяться різнопрофільні хірургічні втручання для пацієнтів різних вікових категорій, навіть новонароджених. Спеціалізація установи охоплює різні напрямки хірургії: реконструктивно-пластична, щелепно-лицева хірургія, хірургія голови та шиї, невідкладна хірургія, ортопедо-травматологія  з цілодобовим  травмпунктом у складі. Для забезпечення потреб усіх цих процедур, лікарні необхідні шовні матеріали різного типу, такі як полідіоксонон і полігліколід. Під час однієї операції може знадобитися до п’яти ниток. 

Відгукнувшись на потребу медичної установи, благодійні організації Urgent Projects та Фонд Київської Школи Економіки (KSE Foundation) успішно розв’язали питання забезпечення лікарні необхідними шовними матеріалами на найближчі три місяці. Була організована оперативна закупівля та транспортування шовного матеріалу, який дозволяє  медикам продовжувати рятувати життя великих та маленьких українців. 

Нагадаємо, раніше KSE Foundation та Urgent projects передали у лікарню Дніпра медикаментів на 2 млн грн.

KSE Foundation щодня працює для підтримки людей і розвитку інноваційної України через освіту завдяки благодійникам і партнерам.
Пожертвувати