У четвертому кварталі минулого року, в рамках проєкту напрямку відновлення, одна з провідних лікарень міста Дніпра отримала значну партію медикаментів та медичних матеріалів. Ця поставка була здійснена завдяки співпраці з KSE Foundation та Urgent projects.

Із заявкою на допомогу до KSE Foundation звернулася міська багатопрофільна клінічна лікарня матері та дитини імені професора Руднєва м. Дніпра. Цей медичний заклад, заснований сто років тому, щодня рятує дорослі та дитячі життя. Заклад має 21 відділення, на рік приймає понад 20 тисяч пацієнтів і проводить від 11 тисяч хірургічних втручань. Для цих цілей критично важливими є постачання антибіотиків, анестетиків, знеболювальних та наркозних препаратів, а також високоякісних та коштовних витратних матеріалів для анестезії.

Завдяки плідній співпраці з британським благодійним фондом Urgent projects, було успішно виконано запит міської лікарні, надавши допомогу на суму понад два мільйони гривень. Вивантаження 8 палет з медикаментами та медичними матеріалами, стало приємною подією для персоналу лікарні, викликавши у них піднесення настрою та вдячність.

«Дуже важливо, що нам надали саме те, що нам потрібно, бо без цих ліків та витратних матеріалів неможливо надавати якісну допомогу новонародженим, екстрену допомогу хірургічним пацієнтам та вагітним», – зазначає Ігор Македонський, генеральний директор лікарні.

Лікарі також пишаються своїм відділенням інтенсивної терапії для новонароджених, яке приймає дітей зі всієї області, а зараз – і з регіонів, де ведуться бойові дії. На жаль, війна значно збільшила кількість новонароджених, які потребують спеціалізованої допомоги у цьому відділенні:

«Вагітні жінки знаходяться в неймовірному стресі, та зрозуміло як важко в умовах війни виносити дитину. До лікарні надходять новонароджені діти з окупованих територій та прифронтових міст. Тому така благодійна допомога є вкрай важливою, вона дає надію на одужання та збереження нації!» – говорять в лікарні.

Команда KSE Foundation змогла придбати та доставити тисячі дефіцитних судинних катетерів, ендотрахеальних трубок, зондів для годування новонароджених:

«За воєнний час наш Фонд взяв на себе відповідальну місію допомагати тим, хто рятує життя. Нам вдалося вибудувати міцні міжнародні партнерства та налагодити логістику, ми навчилися постачати необхідне якісне обладнання швидко та безпечно. Це надзвичайно важливо, коли йдеться про новонароджених дітей», – зазначає Марина Борисенко, керівниця напрямку відновлення KSE Foundation.

Кожне життя, врятоване в цих складних умовах, є результатом виняткового професіоналізму медичного персоналу, поєднаного з неустанною підтримкою благодійників, які роблять вагомий внесок у такі життєво важливі проєкти.

БФ Київська школа економіки щиро дякує всім, хто щодня докладає зусиль до створення див у дніпровській багатопрофільній клінічній лікарні.

KSE Foundation щодня працює для підтримки людей і розвитку інноваційної України через освіту завдяки благодійникам і партнерам.
Пожертвувати