«СТВОРЮЙ!»: Грантова програма для підприємиць

«СТВОРЮЙ!» – грантова програма для підтримки підприємиць у сфері виробництва. Програма започаткована Міністерством економіки України за фінансової підтримки Ukraine-Moldova American Enterprise Fund та за реалізації KSE Foundation. Впроваджується у партнерстві з AT «Ощадбанк».
СТАРТ ЗБОРУ 9 Вересня 2022
ПОЖЕРТВУВАТИ
Деталі

«СТВОРЮЙ!» є важливим елементом урядової політики «Зроблено в Україні», а також державної стратегії з забезпечення гендерної рівності. Ініціатива спрямована на розвиток і масштабування національного виробництва та підвищення бізнесової активності українок.

Мета програми – стимулювати зростання економіки шляхом надання ресурсів та фінансової підтримки для реалізації жінками своїх бізнес-планів.

У межах ініціативи $1 000 000 спрямують на підтримку малого і середнього бізнесу українок у сфері виробництва і переробки: ремонту устаткування, поліграфічної діяльності, виробництва одягу, меблів, харчових продуктів, фармацевтичних препаратів, комп’ютерів, оптики та ін.

Програма започаткована Міністерством економіки України за фінансової підтримки Ukraine-Moldova American Enterprise Fund та за реалізації KSE Foundation. Впроваджується у партнерстві з АТ «Ощадбанк».

Подати заявку для участі у грантовій програмі можна до 31 липня. Подробиці про програму та подати заявку

Новини проєкту