До Дня вишиванки KSE Foundation збирає 760 000 гривень для облаштування укриттів у двох сільських школах, щоб повернути за парти 250 школярів і дошкільнят! Кампанія отримала назву #НиткаЗахисту.

Століттями український народ загартовувався у боротьбі за свою свободу. Наші пращури виплекали українську культуру і перетворили її на оберіг.

Завдяки їм, сьогодні кожен українець має культурну броню – зіткану з Заповіту, наївного мистецтва Примаченко, вишитих сорочок… Вишиванка оберігає демократичні ідеали, культуру і майбутнє наших дітей. А благодійний фонд Київської школи економіки облаштує сховища, які захистять їх від ворога.

До Всесвітній день вишиванки, який світ разом із Україною буде святкувати вже у цей четвер, 18 травня, KSE Foundation спільно із засновницею цього свята Лесею Воронюк збирає 760 000 гривень для облаштування укриттів у двох школах:

Світлана Денисенко, директорка KSE Foundation: “Ми обрали символом цього збору нитку, якою наші пращури крізь час пронесли орнаменти, що оберігають нас сьогодні. З кожним стібком звичайна нитка перетворювала сорочку на оберіг. Так само, як всі українці сьогодні кожним найменшим, але добрим вчинком, кожним рішенням і кожним внеском наближають перемогу і захищають тих, хто поряд”.

З кожним стібком нитка перетворюється на вишиванку. Кожен внесок допомагає створити для учнів надійні укриття.

Зробіть свій вклад в облаштування сучасних сховищ. Разом ми зможемо повернути дітей до якісного офлайн-навчання!

KSE Foundation щодня працює для підтримки людей і розвитку інноваційної України через освіту завдяки благодійникам і партнерам.
Пожертвувати