Маковищанська гімназія (село Маковище, Київщина). У школі 90 учнів, 29 з яких – дошкільнята від двох років

 

Школа пережила окупацію та вистояла попри суттєві руйнування – 300 м2 даху було зруйновано прямим попаданням ворожого снаряду. Гімназія має найвищий відсоток інклюзії в районі, тут навчаються діти із психологічними та інтелектуальними порушеннями, розладами аутистичного спектру. Після бойових дій психологи діагностували в дітей підвищену тривожність. Укриття для них – не лише фізичний захист, але й важлива психологічна підтримка після пережитого.

Український прапор біля будівлі школи залишався піднятим упродовж усієї окупації. Ворогу не вдалось його зняти, він залишається піднятим і досі.

Під час окупації цей підвал був прихистком для половини мешканців селища. Однак зараз це сире і темне приміщення, що постійно підтоплюється під час злив, потребує облаштування і створення комфортних умов. 

Разом ми можемо цього досягти: для облаштування надійного укриття у цій школі необхідно зібрати близько 360 000 гривень.

Загальна мета кампанії #НиткаЗахисту — облаштувати сховища у двох сільських закладах освіти: Брусилівській мистецькій школі та Маковищанській гімназії. Для цього необхідно зібрати 720 000 гривень.