Вже багато років поспіль Нова пошта інвестує у вищу освіту у KSE, і 2024-й не став винятком. Так, KSE Foundation та Нова пошта продовжили співпрацю на два роки на загальну суму 100 000 доларів, що складає майже чотири мільйони гривень. У березні наші партнери зробили черговий внесок у майбутнє – донацію, яка буде спрямована на розвиток освітніх програм, стипендії талановитим студентам, ветеранам та їх дітям, ВПО.

«Нова пошта розуміє важливість підтримки молоді у здобутті якісної вищої освіти і системно підтримує інституційний розвиток Київської школи економіки попри війну», – наголошує Володимир Поперешнюк, співвласник Нової пошти.

Нова пошта – це не просто наші партнери, це давні друзі KSE Foundation, які захоплюють та надихають, в цій дружбі – єдність та сила, що допомагає Україні у важкі та важливі часи. Дякуємо Новій пошті за незламність та надійне партнерство, безцінний вклад у майбутнє України через благодійність!
Нагадаємо, у 2023 році Нова пошта інвестувала 1,8 млн грн в підтримку вищої освіти молоді у KSE.

KSE Foundation щодня працює для підтримки людей і розвитку інноваційної України через освіту завдяки благодійникам і партнерам.
Пожертвувати