Стратегічна інвестиція «Нової пошти» в підтримку вищої освіти молоді допоможе розвивати освіту європейського рівня в Україні. Компанія системно підтримує студентів KSE.

У 2023 році «Нова пошта» інвестувала ще 1 821 000 гривень в інституційний розвиток Київської школи економіки.

«Нова пошта розуміє важливість підтримки молоді у здобутті якісної вищої освіти і системно підтримує інституційний розвиток Київської школи економіки попри війну», – зазначає Володимир Поперешнюк, співвласник Нової пошти.

Команда компанії багато років є стратегічним партнером KSE Foundation. Нова пошта системно інвестує в освіту та розвиток інновацій та стала однією з перших, хто долучився до допомоги армії. 

Саме досвід Нової пошти заклав основу для розбудови ефективної логістики KSE Foundation, та ефективної допомоги нашим захисникам в перші місяці великої війни. 

Також за підтримки компанії було започатковано іменні стипендії, підтримано навчальні програми і розбудовано освітній простір для студентів у KSE будівлі.

Нагадаємо, студенти KSE показали розписаний іменами благодійників гелікоптер-медевак для ГУР, на який збирали в межах ініціативи «Donate To Evacuate». Внесок «Нової пошти» став одним із найбільших на підтримку ініціативи.

KSE Foundation щодня працює для підтримки людей і розвитку інноваційної України через освіту завдяки благодійникам і партнерам.
Пожертвувати