Студенти KSE зібрали $2 000 000 на медеваки і місії ГУР. Ми законтрактували перший евакуаційний гелікоптер MI-2 AM-1. У вересні він вилетів на терміновий виклик. А сьогодні повернувся додому – аби українські каліграфині, сестри Лопухіни, – нанесли на нього імена кожного, завдяки кому були врятовані життя (і будуть врятовані ще тисячі).

Однією з найважливіших частин камуфляжного патерну, в який перетворили імена благодійників «Donate To Evacuate» для нанесення на медевак, є назва АЗК «Перон»!

Регіональна мережа АЗС міста Черкас зробила найбільший внесок до студентської ініціативи під час благодійного балетного вечору в Національній опері України.

АЗК «Перон» став одним із головних партнерів проєкту аеромедичної евакуації воїнів з поля бою. Завдяки підтримці компанії перший медевак вже допоміг вчасно транспортувати до госпіталю поранених бійців – їм почали надавати допомогу прямо в повітрі.

Нагадаємо, ініціатива «Donate To Evacuate», започаткована студентами Київської школи економіки спільно з KSE Foundation та Благодійним фондом розвитку обороноздатності України, завдяки солістці Англійського національного балету Катерині Ханюковій та благодійникам зібрала понад $2 000 000 на придбання гелікоптерів-медеваків і на спецоперації порятунку для ГУР МО України!

На гелікоптер у вигляді камуфляжного патерну будуть нанесені імена кожної людини та назви компаній, які зробили внески від $100.

Довідково.

Гелікоптер медичної евакуації – найшвидший і незамінний транспорт на полі бою. MEDEVAC MI-2 AM-1 може транспортувати важкопоранених на відстань 600 км на швидкості до 200 км/год. Гелікоптер обладнаний усім необхідним для безпечної евакуації та надання медичної допомоги під час транспортування: на борту ШВЛ, апарат для моніторингу роботи серця та інші медприлади.

KSE Foundation щодня працює для підтримки людей і розвитку інноваційної України через освіту завдяки благодійникам і партнерам.
Пожертвувати