Студенти Київської школи економіки (KSE) за підтримки UKRAINIAN DEFENSE DEVELOPMENT CHARITY FUND та KSE Foundation запускають ініціативу Donate To Evacuate, щоб зібрати $1 000 000 на два гелікоптери-медеваки MI-2 AM-1 для Головного управління розвідки Міністерства оборони України.

Ваше ім’я буде назавжди вписано в історію порятунку сотень життів наших Воїнів на передовій. Ми перетворимо імена тих, хто зробить донат від $100, на камуфляжний патерн і нанесемо його на два гвинтокрили-медеваки!

Donate To Evacuate – ініціатива студентів Київської школи економіки для порятунку поранених військових на полі бою. За підтримки UKRAINIAN DEFENSE DEVELOPMENT CHARITY FUND та KSE Foundation наші студенти збирають $1 000 000 на два гелікоптери-медеваки для ГУР МО України.

«Перша година після поранення – “золота година”. Протягом неї має початись надання кваліфікованої медичної допомоги. Вона вирішує долю 90% життів», – каже Андрій Юсов, представник ГУР МО України.

Гелікоптер медичної евакуації – найшвидший і незамінний транспорт на полі бою. MEDEVAC MI-2 AM-1 може транспортувати важкопоранених на відстань 600 км на швидкості до 200 км/год. Гелікоптер обладнаний усім необхідним для безпечної евакуації та надання медичної допомоги під час транспортування: на борту ШВЛ, апарат для моніторингу роботи серця та інші медприлади.

«Першу допомогу на полі бою надають парамедики, але потім багато часу витрачається на евакуацію в тил. Коли ми говоримо про мінно-вибухові травми, опіки, вогнепальні поранення – кожна хвилина може стати критичною. Наші студенти хочуть використати ці перші хвилини після поранення для надання медичної допомоги замість очікування евакуації. Гелікоптери-медеваки прибуватимуть у середньому через 15 хвилин після запиту, а лікарі надаватимуть кваліфіковану допомогу прямо в повітрі», – розповідає Світлана Денисенко, директорка KSE Foundation.

Зберегти життя наших захисників допоможе донат на будь-яку суму. Donate To Evacuate

KSE Foundation щодня працює для підтримки людей і розвитку інноваційної України через освіту завдяки благодійникам і партнерам.
Пожертвувати