Ініціатива “Donate To Evacuate”, започаткована студентами  Київської школи економіки спільно з KSE Foundation та Благодійним фондом розвитку обороноздатності України, завдяки солістці Англійського національного балету Катерині Ханюковій та благодійникам уже зібрала понад $2 000 000 на придбання гелікоптерів-медеваків і на спецоперації порятунку для ГУР МО України!

Окрему подяку висловлюємо українській примі, солістці  Англійського національного балету Катерині Ханюковій, яка  допомогла зібрати в Національній опері України цілу плеяду світових зірок для благодійного виступу. Дякуємо за національний дух і позицію!

Не існує сфер «поза політикою» і поза війною. Зібрані завдяки артистам світового рівня кошти дозволять придбати евакуаційні гелікоптери, які врятують сотні й тисячі життів українських воїнів!

  • Augustus Payne / Огастес Пейн, Бірмінгемський королівський балет;
  • Tyrone Singleton / Тайрон Сінглтон, Бірмінгемський королівський балет;
  • Henry Dowden / Генрі Дауден, Англійський національний балет;
  • Cristi Preda / Крісті Преда, Національний балет Румунії;
  • Illia Miroshnichenko / Ілля Мірошніченко, Україна.

Сума зібраних пожертв під час благодійного балетного вечору в Національній опері України склала вдвічі більше, ніж було заплановано на старті проєкту.

Співробітники Головного управління розвідки Міністерства оборони України висловлюють вдячність усім і кожному, хто долучився грошовим внеском та допомагає в реалізації благодійної ініціативи “Donate To Evacuate”. Ця допомога дуже важлива для кожного воїна-розвідника!

Збір підтримали дуже багато українців, іноземців, ціла низка бізнес-компаній, представників креативних індустрій та світу мистецтва.

Імена людей та назви компаній, які зробили внески від $100 для підтримки воїнів ГУР МО України, будуть нанесені на борти гелікоптерів-медеваків у вигляді камуфляжного патерну. Зробити внесок: https://donatetoevacuate.com

Захищаємо Україну разом!
Рухаємось до перемоги спільно!
Слава Україні!

Фото: Nastia Dolzhenytsia, Юрій Строкань, Ira & Dmytro Frolov, Сергій Галушка

KSE Foundation щодня працює для підтримки людей і розвитку інноваційної України через освіту завдяки благодійникам і партнерам.
Пожертвувати