17 квітня провідна солістка Англійського Національного балету Катерина Ханюкова та світові зірки балету вийдуть на сцену Національної опери, аби посилити міць України. 

Усі кошти, виручені з продажу квитків, направлять на підтримку спецоперацій боротьби та масштабування спроможностей Головного управління розвідки МО України.

Квитки вже у продажу на Concert.ua

«Power of Art. Donate to Eliminate» («Сила мистецтва. Інвестиції в ліквідацію») – ініціатива Defence Development Fund та KSE Foundation, нагородженого президентською відзнакою «Золоте серце». Це вже другий балетний вечір, який проводять фонди ­за підтримки Катерини Ханюкової – минулого літа вдалось зібрати $2 мільйони на гелікоптери медичної евакуації і місії порятунку розвідки.

Цього квітня на сцені Національної опери України завдяки Катерині Ханюковій артисти, яким аплодували міжнародні сцени:

Франческо Габриелє Фрола / Francesco Gabriele Frola, Італія,

Ерік Вулхаус / Erik Woolhouse, Великобританія/Японія.

У програмі вечора – сучасна хореографія та неокласика від провідних британських та американських балетмейстерів сучасності, а також «Second Breath» by Russell Maliphant у спеціально адаптованій версії для українського глядача.

ДЕТАЛІ ЗАХОДУ:

Дата: 17 квітня 2024 року (середа)

Час: 18:00 (збір гостей)

Бажаний дрес-код: Black tie (вечірні вбрання)

Відвідайте благодійний захід та перетворіть балетний вечір на місію перемоги!

KSE Foundation щодня працює для підтримки людей і розвитку інноваційної України через освіту завдяки благодійникам і партнерам.
Пожертвувати