Журі визначило ще трьох переможців грантової програми #TalentsForUkraine від KSE Foundation! Серед них: власниця кондитерської «Номер дому», засновник інклюзивної пекарні «Good bread from good people» та моделіст військово-історичної мініатюри.

Марія Тимошенко — власниця кондитерської «Номер Дому» та волонтерка. Упродовж уже восьми років наша переможниця виробляє фадж та авторський шоколад. Усі рецептури Марія розробляла самостійно, тому її шоколад має унікальний смак та текстуру: продукція представлена в кав’ярнях та магазинах по всій Україні. А з початку великої війни більшу частину прибутку Марія відправляє на закриття запитів від військових. Сьогодні переможниця розвиває новий напрямок виробництва — створює мармуляди та конфітури.

Владислав Малащенко — лікувальний педагог, засновник пекарні «Good bread from good people». Це повноцінний виробничий цех, до якого залучено 27 людей з ментальною інвалідністю. Тут вони мають можливість здобувати пекарські навички, соціалізуватися та покращувати рівень самостійності. Після 24 лютого заклад почав безкоштовно випікати хліб для внутрішніх переселенців, людей похилого віку, жителів прифронтових зон та деокупованих міст. У 2021 році Владислав потрапив до списку Forbes Ukraine «30 до 30». Сьогодні Владислав зосереджений на розвитку Good Bread Hub, де планує окрім пекарського цеху відкрити також столярну та художню майстерні для людей з ментальною інвалідністю, кімнати підтриманого проживання та лекційний простір.

Артем Бабакін — моделіст військово-історичної мініатюри. Наш переможець почав займатись моделюванням ще у 2004 році, його гурток з технічної творчості тоді став найбільшим в Запоріжжі. Сьогодні Артем відтворює події та наслідки війни у військово-історичних мініатюрах — діорамах. Зокрема, він створив мініатюру зруйнованого ангару в Гостомелі, а також відтворив у моделі звільнення Лисичанська. Усі діорами Артем розігрує на аукціонах, а виручені кошти направляє на допомогу Збройним силам України.

Більше переможців Talents for Ukraine

KSE Foundation щодня працює для підтримки людей і розвитку інноваційної України через освіту завдяки благодійникам і партнерам.
Пожертвувати