На сьогодні завдяки гранту від KSE Foundation завершують обладнання вже другого кабінету амбулаторної реабілітації на Київщині. Тут надаватимуть послуги військовим та цивільним після перенесених поранень, травм або важких захворювань, таких як інсульти чи інфаркти.

Цільова підтримка на реалізацію ініціативи надана благодійним фондом Київської школи економіки громадській організації «Офіс професійної підтримки відновлення», яка спеціалізується на розвитку амбулаторних реабілітаційних відділень у громадах. 

Перший реабілітаційний кабінет було відкрито у Таращанській міській лікарні Київської області у 2023 році. Наразі завершують роботи у другому – його відкриють у Богуславській центральній лікарні. Про це зазначають в ГО «Офіс професійної підтримки відновлення».

Нагадаємо, грантова підтримка реалізується у межах меморандуму про співпрацю між Міністерством охорони здоров’я України та KSE Foundation. Документ передбачає розширення мережі відділень, які надаватимуть послуги з амбулаторної реабілітації на місцях.

KSE Foundation щодня працює для підтримки людей і розвитку інноваційної України через освіту завдяки благодійникам і партнерам.
Пожертвувати