Шкільне навчання в 20 км від ворожого кордону – це звуки сирен і вибухів, що доносяться з прифронтових територій поруч. Але завдяки Фармак та KSE Foundation понад 300 учнів Заводського ліцею на Сумщині тепер можуть почувати себе у безпеці під час повітряних тривог!

Внесок “Фармак” у $10 000 дозволив команді Благодійного фонду KSE Foundation облаштувати укриття у Заводському ліцеї Кириківської селищної ради – тепер сховище може захистити десятки учнів під час тривог!

У приміщенні було укладено підлогу, модернізовано вентиляцію, повністю замінено освітлення, проведено малярні роботи, встановлено протипожежні двері і придбано комфортні лави для розміщення школярів під час тривог.

«Ми навіть не сподівались, що укриття облаштують так швидко і так якісно. Тепер для наших дітей є охайне сховище. Хлопці робили все швидко і використовували якісні матеріали, завжди були на зв’язку, 24/7, кожну деталь ми обговорювали разом, щоб укриття вийшло комфортне для наших школярів. Зараз у нас в укритті можна продовжувати навчання під час тривог, є зручні сидіння, туалет та опалення», – говорить директорка Заводського ліцею Юлія Обухівська.

Заводський ліцей навчає дітей Сумщини вже понад 55 років і вперше за цей час закрив свої двері так надовго – спочатку школа зачинилась у зв’язку з окупацією частини регіону, а після відходу ворога школярі не змогли повернутись за парти через відсутність укриття.

Однак школа завжди залишалась місцем, де кожен може знайти прихисток: літом минулого року тут збирали гуманітарні вантажі для військових на Ізюмський напрямок, волонтерська робота продовжується в закладі й досі. Зараз у Заводському ліцеї, окрім укриття, облаштовано пункт незламності – колектив школи продовжує плести сітки та в’язати шкарпетки для захисників, а школярі попри все зосереджені на навчанні.

«Навіть попри війну наш учень, десятикласник, виборов 3 місце з інформатики в області, інша наша учениця зайняла 2 місце в області, діти навчаються і перемагають, хоча ми майже кожного дня чуємо вибухи на кордоні з Краснопілля і Харківської області», – розповідає директорка ліцею.

Команда компанії “Фармак” однією з перших долучилась до всеукраїнського проєкту «Безпечна освіта» від KSE Foundation. Завдяки нашим партнерам з числа соціально відповідального бізнесу, ми можемо щодня давати дітям можливість продовжувати здобувати якісну освіту – безпечно та комфортно.

«Ми прагнемо повернути дітям право на безпечну освіту. Попри всі жахіття війни, дати їм можливість знову відчути щасливу буденність шкільного навчання: спілкування з однокласниками, бешкетування на перервах, отримання нових знань. Тому компанія “Фармак” без вагань долучилась до програми “Безпечна освіта” від Благодійного фонду Київської школи економіки і щаслива бути партнером цієї надважливої ініціативи», – говорить Євгенія Піддубна, директорка з корпоративних комунікацій.

Зробіть школу вашої дитини безпечнішою разом із KSE Foundation! Подати заявку на облаштування укриття можна, заповнивши форму за посиланням: https://foundation.kse.ua/safe-education. На цій же сторінці ви можете зробити благодійний внесок для покращення безпеки шкіл України.

KSE Foundation щодня працює для підтримки людей і розвитку інноваційної України через освіту завдяки благодійникам і партнерам.
Пожертвувати