KSE Foundation бере участь у новій благодійній програмі по збору коштів, в якій задіяний фонд Президента України Володимира Зеленського United24, Shakhtar Social Foundation, а також Saving Lives.

У футбольних вболівальників, які ще з початку російської агресії підтримували Україну, з’явився новий спосіб зробити вклад у перемогу нашої країни. Для цього була створена програма зі збору коштів серед міжнародної футбольної спільноти — Pitch In For Ukraine.

Суть проєкту полягає у тому, що кожен український вболівальник, який робить благодійний внесок певного розміру, отримає винагороду у вигляді РоР. РоР – це Pixel of Pitch, або “піксель поля”, цифрове зображення частки поля домашніх стадіонів українських футбольних клубів.

Першим у Pitch In For Ukraine візьме участь ФК “Шахтар”. Усього поле їхнього стадіону –  “Донбас Арени” – пропонує 154 000 РоР на основі шести рівнів благодійних внесків, які починаються від 15 фунтів стерлінгів. На кожній частці буде розміщене ім’я людини, що зробила внесок, та унікальний номер з ексклюзивним контентом для вболівальників на футбольний сезон 2022/23 років.

Всі кошти, зібрані за допомогою проєкту, будуть передані на надання гуманітарної допомоги і підтримку вимушено переміщених та постраждалих від війни українських сімей.

В майбутньому РоР для жертводавців будуть представляти стадіони і інших футбольних клубів України. На участь у проєкті вже погодився ФК “Маріуполь”. 

Грошима будуть безпосередньо розпоряджатися фонд Президента України Володимира Зеленського United24, KSE Foundation, а також з фонди Shakhtar Social Foundation і Saving Lives.

На сайті проєкту Pitch In For Ukraine вже розміщують новини про те, як футбольні фанати зі всього світу підтримують Україну. Портал також містить більш докладну інформацію про колекційні предмети РоР “Донбас Арени”.

Запуск проєкту відбудеться 23 серпня о 20:00 за київським часом.

Для KSE Foundation велика честь бути фіскальним партнером такого проєкту та сприяти його інституційній сталості та фінансовій обґрунтованості.

KSE Foundation щодня працює для підтримки людей і розвитку інноваційної України через освіту завдяки благодійникам і партнерам.
Пожертвувати