Мережа АЗК WOG розпочала інвестиції в стипендійну програму Київської школи економіки – компанія вже зробила перший внесок та загалом упродовж 2023-2024 років направить на інституційну допомогу KSE понад 3,6 мільйона гривень.

Геннадій Карлінський, директор з маркетингу мережі АЗК WOG: «Особливу увагу WOG приділяє реалізації та підтримці соціально значимих проєктів. Зокрема, наш проєкт «WOGOНЬ пам’яті» спрямований на підтримку ініціатив щодо відновлення історичної пам’яті. Також компанія фокусується на освітніх ініціативах, реалізовуючи безкоштовний освітній проєкт для ветеранів, ветеранок та їхніх рідних «Академія кави WOG», який спрямований на реінтеграцію ветеранів у соціум. Чільне місце посідає підтримка KSE – стипендійних програм для молоді, яка робить свідомий вибір попри війну отримувати вищу освіту в Україні, щоб працювати задля розвитку власної країни».

Кошти будуть спрямовані, зокрема, на стипендії для талановитої молоді, вступників, які втратили свій дім через війну, а також для дітей загиблих захисників України. 

Нагадаємо, раніше мережа АЗК WOG підтримала ініціативу студентів KSE «Donate To Evacuate». Завдяки їхньому внеску, а також внескам інших благодійників, було зібрано кошти на гелікоптери медичної евакуації для ГУР МО України. Перший гелікоптер-медевак вже виконує місії порятунку на фронті. 

KSE Foundation щодня працює для підтримки людей і розвитку інноваційної України через освіту завдяки благодійникам і партнерам.
Пожертвувати