Троє нових переможців грантової програми #TalentsForUkraine – це творчі та креативні українці. Кожен з них отримав фінансову допомогу від благодійного фонду KSE Foundation. Серед них ілюстратор, акторка дубляжу та професор математики.

Олександр Грехов – митець та ілюстратор. Він є автором ілюстрації для брендованого потягу «Голос країни», який їздив з України в Польщу. Після початку повномасштабного вторгнення продовжив документувати війну ілюстраціями. Співпрацює з благодійними фондами «Повернись живим», «UAnimals», «Таблеточки» та малює соціальні ілюстрації для «Гендер в деталях» та «La Strada – Ukraine». А разом із KSE Foundation організував благодійну виставку, присвячену феномену волонтерства українців. Наш переможець продав свої роботи, завдяки чому зміг зібрати більше 1 мільйон гривень для військових.

Наталія Ярошенко – акторка театру, кіно і дубляжу. Протягом 25 років вона займається дубляжем фільмів для телебачення та кінотеатрів, начитує закадровий текст для науково-популярних фільмів, а також читає вірші та аудіокниги для українського радіо. Голос Наталії обирають Warner Brothers, Disney, Paramount та Netflix. Під час блекауту в неї народилася ідея – створити аудіокниги класичних творів української та зарубіжної літератури та подарувати їх дітям. Наша переможниця планує почати з літератури, яка є в шкільній програмі.

Тарас Банах – професор математики Львівського національного університету. Він написав понад 300 наукових праць, серед яких 275 статей для журналів. Професор був нагороджений премією Президента України для молодих вчених, грамотами Верховної Ради, Кабінету Міністрів, Західного наукового центру НАН України та МОН України, а також подяками Львівського національного університету імені Івана Франка. Він є членом редколегій міжнародних журналів «Topology and its Applications» та «European Journal of Mathematics». Наш переможець організовує літні та зимові школи для молодих українських вчених-математиків. Сьогодні професор зосереджений на написанні підручника з основ геометрії для українських університетів.

Більше про переможців Talents For Ukraine

KSE Foundation щодня працює для підтримки людей і розвитку інноваційної України через освіту завдяки благодійникам і партнерам.
Пожертвувати