Журі Talents For Ukraine визначило ще трьох українців, які отримали гранти від KSE Foundation. Серед них співзасновниця незалежного культурного майданчика, автор проєкту “I am Ukrainian” та культурна блогерка.

Марія Юрчак – співзасновниця креативного кластера “Nа пошті” та першого стендап клубу в Тернополі, голова ГО “Інститут міської культури”, викладачка історії мистецтва. Під час пандемії коронавірусу створила єдиний незалежний культурний майданчик міста Nа пошті. З початку повномасштабної війни він став укриттям для місцевих мешканців і прихистком для 300 вимушених переселенців. Попри всі виклики, Марії вдалося регулярно проводити мистецькі виставки, літературні презентації, музичні концерти, фестивалі та гумористичні події. Наразі вона хоче видати ілюстрований підручник “Історія мистецтва для графічних дизайнерів” та завершити роботу над кількома літературними проєктами.

Юліан Улибін – режисер, документаліст і автор проєкту “I am Ukrainian”, який розповідає про унікальних українців. Його історія про луцького скульптора Миколу Голованя потрапила в основну програму “Cannes Short Film Festivale 2021”. Юліан відзняв серіал “Діти Бомбосховищ”, який показав війну очима українських дітей. Цей контент став частиною розслідування журналу “TIME” про одну з найжахливіших трагедій війни, що сталася в селі Ягідне, де росіяни протягом місяця утримували в підвалі школи 365 людей, з яких 73 – діти й підлітки. Також Юліан є співавтором і режисером документально-військового серіалу “Хроніки Люті”. Сьогодні наш переможець зосереджений на розслідуванні незаконної депортації українських дітей на територію росії. 

Софія Безверха – філологиня, культурна блогерка, амбасадорка всього українського, відома як krapka.krapka. У соціальних мережах дівчина розповідає про відродження української культури та повернення до свого коріння. Софія популяризує автентичне вбрання, традиційну вишивку та забуті історії українських інтелігентів. Наша переможниця поставила собі за мету відродити гордість бути українцями і продовжувати надихати людей пізнавати свою культуру.

Більше про переможців Talents For Ukraine: https://foundation.kse.ua/peremozhtsi 

KSE Foundation щодня працює для підтримки людей і розвитку інноваційної України через освіту завдяки благодійникам і партнерам.
Пожертвувати