Зустрічайте нових переможців грантової програми «Talents For Ukraine» – наше журі обрало ще трьох талановитих українців! Кожен з них отримав грант на власний розвиток від KSE Foundation. Серед них режисер, каліграф та кавовий підприємець.

Тимофій Бінюков – режисер, сценарист, драматург родом з Харкова. У 2022 році став лауреатом стипендії Президента України для молодих митців у сфері кіно, а також був експертом аудіовізуального сектору Українського культурного фонду. В останні дні перед початком великої війни відзняв короткометражний фільм «Рубіж», який було відібрано на ряд кінофестивалів, зокрема на BFI London Film Festival. Є автором проєкту «Тут немає байдужих», де українські топові актори читають антивоєнну та антиутопічну прозу та поезію. Наш переможець планує працювати над наступним творчим проєктом «20:22» – короткометражний анімаційний фільм, який буде відтворювати те зло, яке являє собою несправедлива війна.

Євген Берд – каліграф, який «пише та малює букви». За останні півтора року він створив найбільший каліграфічний розпис в Україні розміром понад 300 квадратних метрів! Євген відзняв повний курс з готичної каліграфії та навчив ремеслу понад 200 студентів. Також він самостійно видав щоденник англійською мовою про перші 30 днів війни, кошти від продажу направив на допомогу військовим, зокрема, закупив шкарпетки. Його робота була представлена навіть у Бодліанської Бібліотеки в Оксфорді, однієї з найстаріших бібліотек у світі. Щотижня наш переможець продовжує малювати мотиваційні ескізи для татуювань військовим.

Костянтин Дудченко – кавовий підприємець. У 2018 році разом з партнером запустив кав’ярню-майстерню «Вільний птах» у Херсоні. Це була єдина кав’ярня в місті, де робили власне обсмаження кави та відкрили школу бариста. Пізніше Костянтин разом з партнером відкрили власну кав’ярню «Prostir.coffee», яка за перший рік роботи перетворилася з невеличкої точки to go на повноцінний заклад. Попри виклики COVID-19, у 2021 році року заклад почав готувати 10 різних сніданків, круасани, сендвічі та салати, десерти. З початком повномасштабної війни Костянтин разом з дружиною виїхав у Івано-Франківськ, де вже в березні 2022 року відкрив нову кав’ярню. У вересні 2023 року увійшов до списку Forbes «30 до 30». В майбутньому наш переможець планує написати книгу про свій досвід відкриття кав’ярні з обмеженим бюджетом.

Більше про переможців Talents For Ukraine

KSE Foundation щодня працює для підтримки людей і розвитку інноваційної України через освіту завдяки благодійникам і партнерам.
Пожертвувати