Давні друзі та надійні партнери KSE Foundation розпочали проєкт, мета якого – полегшити інтегрування українських традицій в корпоративну культуру. Перший випуск проєкту #Витоки від Zagoriy Foundation присвячений Великодню.

Проєкт “Витоки. Путівник українськими звичаями” створений для власників бізнесів, HR, маркетологів, комунікаційників і не лише.

Він допоможе розбудовувати власну диференціацію на основі “українського єства”, яке тримає нас купи, робить із нас спільноту та допомагає вистояти у боротьбі із ворогом.

Путівник готували спільно з етнографами, фольклористами та істориками, щоб передавати не свої спогади про свято, а задокументовані та узагальнені свідчення очевидців.
Він містить три ключові розділи, що познайомлять з традиціями, нададуть готові сценарії спільного часопроводження та забезпечать безцінними контактами майстрів та майстринь, етнодослідників і гуртів.

Посібник повністю у відкритому доступі, доступний за посиланням

KSE Foundation щодня працює для підтримки людей і розвитку інноваційної України через освіту завдяки благодійникам і партнерам.
Пожертвувати