Українська телеком компанія Vodafone зробила внесок у розмірі 30 мільйонів гривень на підтримку стипендійної грантової програми Київської школи економіки.

Благодійна пожертва спрямована на освітню допомогу талановитій молоді та вступникам, які були вимушені евакуюватись з тимчасово окупованих територій і зон активних бойових дій. 

Серед вступників, які цього року отримають фінансову допомогу для здобуття вищої освіти в KSE: здобувачі високих балів НМТ, амбіційна молодь, діти військовослужбовців і загиблих воїнів, діти ВПО.

Завдяки благодійній підтримці, вони отримають можливість навчатися в університеті міжнародного формату безоплатно – стипендія покриває всі академічні роки, а також проживання у колівінгу.

Vodafone Ukraine підтримав освіту під час війни на різних рівнях. Минулого року мобільний оператор приєднався до Всеукраїнської програми «ЗАХИСТОК: Безпечна освіта» – ініціативи з облаштування укриттів у школах і дитячих садках, започаткованої KSE Foundation. Сьогодні у межах всеукраїнської програми було відремонтовано вже понад 30 укриттів.

KSE Foundation щодня працює для підтримки людей і розвитку інноваційної України через освіту завдяки благодійникам і партнерам.
Пожертвувати