Три прогресивні українські жінки стали переможницями грантової програми «TalentsForUkraine» та отримали гранти на власний розвиток. Це співзасновниця Української Кіноакадемії, директорка фондів «Shields Ukraine» та «Vsimdim», а також дизайнерка бренду «PODYH».

Юлія Сінькевич – продюсерка, співзасновниця Української Кіноакадемії, голова Наглядової ради Українського Інституту. Задовго до окупації Криму вона працювала на міжнародному музичному фестивалі «Jazz Koktebel» та допомагала з організацією міжнародного фестивалю сучасного мистецтва «ГогольFest». Як продюсерка вже під час повномасштабного вторгнення закінчила стрічку «Я, Ніна» і організувала світову прем’єру на кінофестивалі в Талліні. Зараз Юлія розпочала новий документальний проект режисерки Марини Степанської «За кадром». Мета Юлії – просувати українське кіно за кордоном, залучати іноземних кінопрофесіоналів для копродукційних проектів, підтримувати українські таланти, а також оновити Спілку кінематографістів України та повернути їй впливовий статус головного творчого об’єднання в кіногалузі.

Тетяна Каменєва – директорка фондів «Shields Ukraine» та «Vsimdim». В 2019 у Харкові заснувала ресторан-соціальне підприємництво «Сніг на голову», де працювали люди з ментальною інвалідністю. А з початку великої війни завдяки Тетяні з’явився фонд «Shields Ukraine», який надає оперативну допомогу українським військовим, що перебувають у найгарячіших точках України. За рік благодійники назбирали близько 70-ти мільйонів гривень, які були вкладені у купівлю та ремонт військової техніки, пального, екіпіровки та медикаменти. А її фонд «Vsimdim» виробляє мобільні будинки для родин та створює програму адаптації та, які втратили житло під час війни.

Дар’я Плаксюк – дизайнерка та засновниця фешн-бренду «PODYH». Разом з командою досліджує архітектурну спадщину та переосмислює її в одязі та аксесуарах. Мета Дар’ї – стати містком між архітектурою та модою, надихнути людей на дослідження архітектурного світу та виявлення його цінності. Наша переможниця прагне створити платформу, де кожен може відкривати для себе неймовірний світ архітектури та мистецтва.

Більше про переможців Talents For Ukraine

KSE Foundation щодня працює для підтримки людей і розвитку інноваційної України через освіту завдяки благодійникам і партнерам.
Пожертвувати