Завдяки програмі «Talents For Ukraine» маємо нагоду познайомити вас з ще трьома дивовижними українцями, які стали переможцями програми та отримали гранти на власний розвиток від KSE Foundation.

⭐️Ірина Соловей – стратегиня з розвитку спільнот та президентка громадської організації Garage Gang з 2008 року, співзасновниця платформи соціальних інновацій Big Idea та консультантка по стратегії для програми міського розвитку Код Міста. Основною метою своєї професійної діяльності Ірина вважає популяризацію ідеї сталого розвитку міст через посилення креативного потенціалу, спільного фондування громадських ініціатив, зміцнення впливу самоорганізованих ініціатив за допомогою накопичення соціального капіталу й розвитку талантів. Викладає курси з краудфандингових і фандрайзингових стратегій в Українському католицькому університеті.

⭐️Денис Шека – професор КНУ кафедри нанофізики конденсованих середовищ, який популяризує українську науку в світі. Один із засновників та провідний світовий спеціаліст в області теорії криволінійного магнетизму – найсучаснішого розділу магнетизму, який займається дослідженням ефектів, зумовлених викривленою геометрією у магнітних матеріалів. Цей напрям наукових досліджень знаходить безліч застосувань у різних областях – від спінтроніки до робототехніки. Має більше 250 наукових публікацій, серед яких статті у найпрестижніших журналах, таких як Nature, монографії і оглядові статті. Лауреат премiї НАН України iм. О.С.Давидова, стипендіат фонду Олександра фон Хумбольдта, одержувач «Гранту Президента України докторам наук для здійснення наукових досліджень».

⭐️Сергій Кошман – громадський діяч, колишній координатор руху «Ми європейці». Після 2014 наш переможець долучився до створення Aspen Institute Kyiv в Україні та став директором-засновником цієї організації. Головною метою громадський діяч вважає наближення України до Європи, інтеграцію в глобальну індустрію ідей, перейняття кращих практик, розвиток соціальних норм і розширення соціального капіталу в нашому суспільстві.

Більше про переможців Talents For Ukraine

KSE Foundation щодня працює для підтримки людей і розвитку інноваційної України через освіту завдяки благодійникам і партнерам.
Пожертвувати