У вересні KSE Group проведе стратегічний форум та благодійний вечір у Нью-Йорку на підтримку України

05.09.2022

KSE Group анонсує стратегічний форум та благодійний вечір у Нью-Йорку для збору допомоги для українців у часи війни. Подія відбудеться у суботу, 17 вересня, у Гарвардському клубі міста Нью-Йорк. 

Стратегічний форум буде присвячений обговоренню геополітичних наслідків російського вторгнення, базуючись на даних від експертів KSE Institute. Формат події передбачає проведення двох паралельних дискусійних панелей. Перша з них присвячена питанням війни в Україні, глобальної безпеки та економічної безпеки країни під час війни. Друга дискусійна панель стосуватиметься глобальних викликів у сфері енергетики та продовольства. Участь в обговоренні братимуть представники української влади, бізнесових еліт та академічної сфери.

Окрім цього, благодійний фонд Київської школи економіки спільно з фандрейзинговою платформою UNITED24, ініційованою Президентом України, та громадською організацією Razom анонсує благодійний вечір для збору допомоги для українців у часи війни. 

Вечір відбудеться у форматі фандрейзера за участі представників влади, бізнесу та громадськості. Під час вечері відбудеться благодійний аукціон, на якому будуть представлені унікальні лоти, що втілюють в собі стійкість українського народу: частина легендарного літака Ан-225 “Мрія”, уламок першого знищеного в Україні російського гвинтокрила Ка-52 “Алігатор”, ілюстрації українського художника Сергія Майдукова та інші. 

Ми поставили собі за мету зібрати $1 млн на облаштування бомбосховищ для 100 українських шкіл та $500 тис на відновлення медичної амбулаторії в Макарові, що була зруйнована російськими окупантами. 

Серед гостей благодійного вечору — видатні вчені та дослідники зі світовим ім’ям, зокрема Роджер Майєрсон, голова Академічної Ради KSE, лауреат Нобелівської премії з економіки 2007 року; Пол Круґман, лауреат Нобелівської премії з економіки 2008 року за роботу з теорії міжнародної торгівлі; Джефрі Зонненфельд, професор Лестера Крауна з практики управління Єльської школи менеджменту та інші.

Захід відбудеться за інформаційної підтримки USUBC.