Тільки в вересні KSE Foundation оголосили збір коштів на проєкт «Безпечна освіта». За такий короткий час ми нам вдалося облаштувати перше укриття, що в Чотирбоцькому ліцеї Хмельницької області вже з’явилося сучасне укриття. 

Сьогодні значна частина українських шкіл не відповідає ні стандартам безпеки, ні стандартам комфорту. Це особливо критично в школах, які знаходяться під загрозою ворожого обстрілу. Ми не могли проігнорувати цю проблему.

Допомагаючи школам, Фонд думає не тільки про те, щоб учням було де пересидіти ворожий обстріл, а й про те, щоб перебування в укритті несло мінімальну шкоду дитячій психіці.

У перші дні після анонсу проєкту, KSE Foundation отримав не одну заявку на участь від шкіл та ліцеїв. Сьогодні ми можемо показати перші результати нашої роботи – сучасне і безпечне укриття в одному з ліцеїв.

Завдяки пожертвам благодійників, в короткий час вдалось зібрати суму, необхідну на оперативний ремонт укриття. Тепер 113 учнів можуть відновити навчання без загрози для свого життя.

Як не сумно, вже 10 жовтня бомбосховище вперше використали. Однак, це тільки ще раз вказує на необхідність убезпечувати школи.

Ми зробили перший крок. Піклування про майбутнє покоління, його освіту та можливості – один з головних пріоритетів KSE. 

Мета «Безпечної освіти» – зібрати мільйон доларів для обладнання сотні навчальних закладів. Ви можете долучитись до зборів або подати заявку на участь в проєкті за посиланням: https://saveeducation.kse.ua

KSE Foundation щодня працює для підтримки людей і розвитку інноваційної України через освіту завдяки благодійникам і партнерам.
Пожертвувати