У Таращанському академічному ліцеї «Ерудит» на Київщині розпочали ремонт укриття. Сховище дозволить відновити очні уроки для 600 школярів – облаштування здійснюється KSE Foundation за підтримки юридичної компанії Arzinger.

«Ми розуміємо, що питання безпечного освітнього простору стоїть надзвичайно гостро у нашій країні, особливо в регіонах з інтенсивними обстрілами. Зараз ніхто не знає, коли завершиться війна. Доступ до освіти є однією з цілей Глобального договору ООН, підписантами якого ми є. Тому підтримка проєкту «ЗАХИСТОК» є вкрай важливим напрямком корпоративної соціальної відповідальності Arzinger. Ми повинні дати дітям можливість навчатись разом зі своїми однокласниками та викладачами. І поки наші воїни захищають Україну на фронті, ми маємо зробити все можливе, аби діти почувались безпечно тут, вдома», – коментує Тімур Бондарєв, партнер-засновник та керівний партнер Arzinger.

Найстарішій будівлі ліцею понад 125 років – це історична пам’ятка для мешканців міста Тараща, однак будівля має лише невелике підвальне приміщення, яке раніше використовували для зберігання овочів.

Тож, аби школа змогла відновити заняття офлайн для всіх учнів, місцева поліклініка виділила школярам власне підвальне приміщення. Медичний заклад знаходиться у 2 хвилинах пішки від школи – усі діти швидко евакуюватимуться до сховища.

Сьогодні в сховищі триває ремонт на 300 м2 приміщення. Тут розпочали демонтажні роботи та обробку стін і стелі. На наступних етапах буде влаштовано стяжку підлоги, облаштовано повноцінні санвузли, замінено електропроводку та освітлення, вмонтовано вентиляцію та інше.

Ще до Нового року ліцей зможе повернути за парти всіх дітей, які раніше навчались у змішаному форматі.

«Після дистанційних занять ми помітили серйозні освітні втрати у дітей. Окрім того, вони втрачають навички комунікації, сидячи вдома», – розповідає директорка Таращанського ліцею «Ерудит» Людмила Гуляніцька.

У 90-х роках ця школа була визнана найкращою на Київщині та залишається взірцевою до сьогодні:

«Цього року серед 372 навчальних закладів Київської області наш ліцей зайняв 23-тю позицію з поміж усіх-усіх закладів регіону, зокрема приватних і відомих шкіл з великих міст. Наші випускники мають високі результати ЗНО та мультипредметного національного тестування, учні виборюють левову частину призових місць в команді громади на обласних олімпіадах, щороку представляють ОТГ на ІІ етапі конкурсів-захистів дослідно-експериментальних робіт Малої академії наук, стають їх переможцями та призерами, шкільні спортивні команди є щорічними чемпіонами громади з футболу, волейболу, баскетболу, тенісу…», – пишається  Людмила Гуляніцька.

У межах Всеукраїнської програми «ЗАХИСТОК: Безпечна освіта» від KSE Foundation відремонтовано вже понад 40 укриттів у школах і дитячих садках України. Завдяки благодійникам Фонду вже 14 500 дітей повернулись до офлайн-навчання!

Долучіться до облаштування шкільних укриттів — кожна гривня дозволяє відремонтувати більше сховищ. Зробіть донат за лінком: https://foundation.kse.ua/safe-education

KSE Foundation щодня працює для підтримки людей і розвитку інноваційної України через освіту завдяки благодійникам і партнерам.
Пожертвувати