KSE AI Future Laboratory спільно з Благодійним фондом KSE Foundation запрошує учнів старших класів взяти участь у змаганнях по роботі з ChatGPT!

KSE Prompt Design Challenge – це конкурс з використання штучного інтелекту для вирішення практичних задач. До участі запрошуються шкільні команди з усієї України, кожна команда має складатись із трьох учнів 10-11 класів.

Заповнити реєстраційну форму потрібно до 24 квітня включно: https://forms.gle/SfnPH73br4b8Lvmk8 

Захід складається з двох етапів і відбудеться в Київській школі економіки, для учасників з інших міст KSE Foundation компенсує витрати на проїзд та проживання:

29.04 Воркшоп з практичних застосувань ChatGPT та написання ефективних промптів,

30.04 Змагання з промпт-інжинірингу.

Для участі в конкурсі за допомогою нейромережі оберуть 10 команд серед тих, хто подасть заявку за формою вище. Серед них розіграють сертифікати на $1 000, $2 000 і $4 000 для придбання техніки Apple, також цінні призи отримає кожен учасник.

Під час конкурсу команди отримають завдання на тему, яка буде представлена на воркшопі. Команди повинні створити ефективні промпти в ChatGPT для вирішення завдання, а їх робота повинна містити чіткий опис запитань та очікуваних або фактично отриманих відповідей у ChatGPT. Запити до мовної моделі мають бути оригінальним і не містити зовнішніх готових промптів.

KSE Prompt Design Challenge – створений для того, щоб надихнути молоде покоління до дослідження технологій майбутнього та підготувати їх до викликів цифрової ери, сприяти розвитку та популяризації технології AI в освітніх закладах України. Місія KSE полягає в тому, щоб підтримати учнів у досягненні своїх мрій та надати їм можливість зробити значний внесок у розвиток суспільства.