Щиро вітаємо трьох нових переможців грантової програми Talents For Ukraine, які завдяки підтримці від KSE Foundation зможуть ще краще розвивати власні таланти та проєкти!

⭐️Аратовська Євгенія – засновниця організації «Україна без сміття», що змінює -підходи людей до сортування сміття . У 2015 вона з командою створила перший волонтерський сервіс Майстер Добрих Справ, у 2017 році завдяки їм з’явилася перша громадська станція сортування у Києві. Також Євгенія почала брати участь в адвокації проєктів сміттєвих законів. Минулого року командою був запущений новий революційний проєкт – Капсула Сортування.

«Я хочу, щоб наше Довкілля було чистішим, а люди були щасливішими від можливості бачити дійсно чисту Природу і відновлювати своє фізичне і ментальне здоровʼя завдяки їй», – каже Євгенія.

⭐️Загородний Олександр – науковець, дослідник, спортсмен, який навчається в 11 класі. Вихованець Хмельницького територіального відділення «Малої академії наук», переможець багатьох олімпіад та конкурсів, стипендіат Хмельницької міської ради, має мету – власні знання використовувати розвитку ІТ-сектору в Україні, бо вірить, що в цьому є великий потенціал.

«На мою думку, дисципліна – це найефективніший шлях до успіху», – вважає Олександр.

⭐️ Компанієць Олена – астрофізикиня та популяризаторка науки, молодша наукова співробітниця Головної астрономічної обсерваторії НАН України, освітня кураторка лекторію Science Kids від INSCIENCE та волонтерка у ГО «Крила Перемоги». Вчена регулярно бере участь у міжнародних астрофізичних конференціях та має публікації у міжнародних журналах.

«Я мрію про світ, у якому будуть цінуватися наука та нові знання, суспільство, де в пріоритеті буде розвиток цивілізації, а не війна», – ділиться Олена.

Більше про переможців Talents For Ukraine

KSE Foundation щодня працює для підтримки людей і розвитку інноваційної України через освіту завдяки благодійникам і партнерам.
Пожертвувати