
Одна з учасниць програми Create Ukraine Тетяна Гайдим координує підготовку до Ukraine Recovery Conference 2025 — головного міжнародного форуму, присвяченого відновленню України, який відбудеться наступного року в Римі.
У конференції візьмуть участь понад 4 000 учасників із понад 50 країн світу. Подія об’єднає уряди, міжнародні організації, представників бізнесу та громадянського суспільства задля визначення пріоритетів, форматів і джерел фінансування відновлення України.
Тетяна — фахівчиня з управління проєктами з досвідом у глобальних консалтингових компаніях Deloitte і Synpulse, де вона керувала масштабними ініціативами з реорганізації бізнесу та впровадження цифрових стратегій для компаній фінансового сектору у країнах ЄС, Азії та США.
У 2024 році вона повернулась в Україну через програму Create Ukraine і долучилась до команди Міністерства економіки України, аби інтегрувати свій міжнародний досвід у реформи на Батьківщині. Під керівництвом директорки команди підтримки реформ Мінекономіки Марії Захаренко, сьогодні Тетяна координує роботу між понад десятьма українськими міністерствами, урядовими установами, іноземними партнерами та зовнішніми консультантами.
Її відповідальність — це створення і злагоджена робота всіх напрямів підготовки до URC 2025, де зберуться тисячі учасників із понад 50 країн. Тетяна Гайдим — у серці цього складного, багатовекторного процесу:
✅ Погодження структури та змісту панельних дискусій;
✅ Підготовка матеріалів для стратегічної ради конференції (Conference Board) для формування політичних позицій по кожному напрямку;
✅ Залучення приватного та громадського сектору з України та країн-партнерів.
Крім внутрішньої координації, Тетяна також опікується підготовкою до супутніх заходів «On the Road to URC» — подій у різних країнах Європи, які готують партнерів до ключової конференції. Один із таких івентів — бізнес-форум у Мілані — вже успішно відбувся.
Вона також супроводжує:
● Організацію воркшопів, круглих столів та бізнес-ярмарки, як складових конференції;
● Збір та узгодження deliverables — тобто чітких зобов’язань, які мають бути публічно представлені в Римі (угоди, анонси інвестпроєктів, партнерства тощо).
Який імпакт? Завдяки роботі Тетяни Гайдим:
● Українська сторона має єдину, узгоджену позицію на переговорах з міжнародними партнерами, що візьмуть участь у конференції;
● Налагоджена чітка комунікація з Італійськими партнерами — співорганізаторами конференції;
● Бізнес, НГО і міжнародні організації краще залучаються до підготовки;
● З українського боку до підготовки залучено 17 міністерств, 3 урядові офіси та команди з підтримки реформ кожного міністерства.
● Відновлення України просувається злагоджено, із прозорою комунікацією.
Іншими словами: Тетяна — людина, яка стежить, аби українські меседжі прозвучали чітко, переконливо та вчасно для міжнародної аудиторії. А ми — пишаємось її успіхами.
Create Ukraine співфінансується Європейським Союзом та Урядом Литви у межах програми EU4Youth, спрямованої на підтримку молоді. Проєктом керує литовська організація Central Project Management Agency, реалізує KSE Foundation на базі Міністерства економіки України.
У межах проєкту до України повернулись 10 молодих професіоналок і професіоналів із міжнародним досвідом. У цій серії публікацій ми розповідаємо про роботу, досягнення і вплив на країну кожного з них.