Світлана Денисенко, директорка KSE Foundation, увійшла до списку Forbes Ukraine «30 до 30»!

Світлана – душа і серце благодійного фонду Київської школи економіки. Людина, чиїми зусиллями побудована спільнота допомоги і підтримки для тисяч українців: від військових на передовій до дітей, які повернулись до своїх шкіл завдяки облаштованим укриттям.

Професійна, невтомна, натхненна, надихаюча – це про неї.

Під її керівництвом з початку повномасштабного вторгнення KSE Foundation:

  • зібрав $70 мільйонів для допомоги Україні та українцям!
  • отримав від Президента України нагороду «Золоте серце»,
  • посів 4 місце в рейтингу Forbes Ukraine серед недержавних фондів та громадських організацій, які найефективніше залучають кошти для підтримки українців та ЗСУ,
  • став першим недержавним благодійним фондом, який Уряд залучив до відновлення медичної інфраструктури,
  • передав на фронт понад 1500 безпілотників, тисячі бронежилетів і шоломів,
  • покрив 10% від потреби МОЗ в аптечках на початку повномасштабного вторгнення,
  • повернув до безпечного навчання 13 000 школярів
  • …і зробив ще багато справ, які висвітлюються публічно, а деякі залишаються за кулісами. Однак усі – відбуваються завдяки відданості Світлани.

Саме вона стоїть за проведенням масштабних благодійних заходів за кордоном і в Україні, які збирають мільйони доларів для допомоги українцям за один вечір. І за системним вибудовуванням довіри із найкращими благодійниками, які роблять внески від кількох гривень до мільйонів доларів, – теж стоїть Світлана.

За останні півтора роки ми бачили її у вечірніх сукнях під час благодійних вечорів і у бронежилеті під час поїздок на Донбас. А тепер щасливі бачити її на шпальтах Forbes Ukraine і вітати із заслуженою номінацією!

Ось, що про Світлану Денисенко каже Роман Басалига, який щодня пліч-о-пліч із нею працює для України: “Якщо у вас є проєкт, який, на перший погляд, неможливо реалізувати, залучіть Світлану. Для неї немає нічого неможливого. Невтомність, відданість, турбота, гострий розум – це лише невеликий перелік якостей, якими володіє Світлана і які так гармонійно лягають у картину втілених проєктів”.

30 до 30 у Forbes і завжди №1 для нашої команди! Пишаємось!

Довідково.

Forbes Ukraine вже вчетверте робить список «30 до 30». У проєкту проста базова ідея: знайти неймовірних молодих людей і їхнім прикладом надихнути інших. Здається, треба змінювати філософію: українська молодь надзвичайно вмотивована, у лонг‐листі списку було понад 600 людей, історії більшості надихають. Із допомогою компетентного журі відібрано тридцятку.

Список майже наполовину складається з надважливих людей нашого часу – військових і волонтерів.

KSE Foundation щодня працює для підтримки людей і розвитку інноваційної України через освіту завдяки благодійникам і партнерам.
Пожертвувати