Спільнота студентів Київської школи економіки радо оголошує про проведення благодійного ярмарку HAMIR!

HAMIR – це особливий захід, де Гамір щоденних подій, поспіху та ярмаркової метушні перетворюється на Намір діяти і рухатись спільно, підтримувати добрі справи та один одного.

Вже у цю суботу, 24 червня, біля кампусу KSE студенти встановлять парасолі, поставлять візок із напоями та відкриють дитячу локацію з розвагами, аби гості змогли завітати на ярмарок усією родиною.

На ярмарку зберуться крафтові українські бренди: вони представлять прикраси ручної роботи, свічки, одяг, декор для дому та багато іншого. А відсоток з зароблених із продажу коштів виробники зможуть перерахувати на благодійність – студенти хочуть зібрати кошти на освітні стипендії для дітей загиблих Героїв, воїнів на фронті та дітей, які втратили свої домівки через війну.

На ярмарку ви зможете провести час із друзями та родиною і познайомитись із талановитими українськими брендами. А заразом матимете нагоду поспілкуватись зі студентами Київської школи економіки та дізнатися більше про їхній досвід навчання в приватному університеті.

Приходьте на HAMIR і станьте частиною цієї важливої для нас події, яка допоможе змінити життя дітей та підтримає намір наших студентів зробити добро разом!

Чекаємо на вас у суботу, 24 червня, ярмарок розпочнеться о 13:00 та буде працювати до 18:00

Адреса: Київ, вул. Шпака, 3, прямо перед кампусом KSE

Більше про ярмарок тут: https://fb.me/e/3Bw5fp0vy Долучайтесь і зазначте свою участь! 

Якщо ви представляєте український бренд та хочете долучитись до ярмарку – напишіть нам [email protected]

KSE Foundation щодня працює для підтримки людей і розвитку інноваційної України через освіту завдяки благодійникам і партнерам.
Пожертвувати