Євген Чорний. Його талант – винахідництво, пошук нових технічних рішень, розробка інноваційних продуктів. З початку вторгнення Євген шукав можливість допомогти нашій армії своїми навичками розробника і зупинився на конструюванні роботизованих наземних дронів. Після завершення війни його продукти можна буде задіяти для розмінування, в агросекторі, транспортуванні вантажів та охороні територій.

Євген Котух – IT-спеціаліст з 20-річним досвідом, професор кібербезпеки, доктор наук, волонтер, серійний підприємець. Євген займається розробкою нової оптичної бездротової системи передачі інформації для шоломів віртуальної реальності, виробляє антибактеріальний одяг, водовідштовхуючого взуття для ЗСУ.

Денис Гайдамака – айтівець. Денис створив мобільний додаток “Є?”, робота якого базується на ідеї добросусідства – взаємної допомоги між членами громади та турботи про потреби оточуючих. В застосунку мешканці будинку анонімно та в два натискання обмінюються інформацією про електроенергію. Це дозволяє людям, котрі не вдома, дізнаватися про наявність світла без привʼязки до офіційних графіків, що бувають неточними.

Євген Хмелевський – розробник, який реалізує свій талант в сфері машинного навчання. Євген працює над продуктами, що використовують неінвазивний нейронний інтерфейс та аналогові способи навігації.

Леся Воронюк – ініціаторка заснування Дня вишиванки – свята, яке щороку в травні відзначають українці та солідарні з Україною іноземці у понад 100 країнах світу. Леся вбачає своє покликання в тому, щоб через акції, виставки, документальні фільми та вистави розповідати про українську культуру та її спадок.

KSE Foundation щодня працює для підтримки людей і розвитку інноваційної України через освіту завдяки благодійникам і партнерам.
Пожертвувати