Станом на 14 квітня 202,2 понад 5 600 приватних та корпоративних благодійників підтримали Програму гуманітарної допомоги KSE. Разом ми зібрали 17,9 мільйона доларів. Forbes Україна включив KSE Foundation Humanitarian Relief в перелік найефективніших ініціатив зі збору коштів (третє місце серед благодійних фондів; «Повернись живим» – 1-е зі 117 мільйонами, «Разом» – 2-е з 21 мільйонами).
Завдяки зібраним коштам:
Передано понад 14 215 медичних аптечок та 25 000 джгутів CAT польовим лікарям та підрозділам територіальної оборони
Найближчим часом будуть доставлені 15 784 аптечки
Закуплено 7 055 бронежилетів та 10 640 шоломів, ⅓ передано у співпраці з Центральним штабом територіальної оборони
Придбано понад 20 броньованих автомобілів і пікапів для медиків-волонтерів
Розпочато програму допомоги постраждалим від війни містам і селам Київської області. Вже поставлена ​​перша партія з 5 бензогенераторів, 50 обігрівачів і 50 газових плит.
Ми розпочали акцію збору коштів на пересувний госпіталь для Бучі та інших постраждалих від війни у Києва та інших міст регіону.
Страшні наслідки російської окупації Бучі, Ірпіня та інших міст Київської області розкривають справжнє обличчя окупантів. Щоб подбати про тих, хто пережив окупацію, KSE Foundation та медична мережа «Добробут» розпочинають збір коштів на мобільний медичний центр.
У звільнені від росіян міста та села України прибуде мобільний медичний пункт та бригада лікарів «Добробут», які нададуть необхідну медичну допомогу місцевим жителям.
Ми не можемо виправити те, що сталося, але ми можемо допомогти подолати це!
Ми запустили Telegram-канал KSE Foundation: https://t.me/KSE_Foundation. 
Ви можете знайти актуальні звіти, оголошення про партнерство та останні новини про діяльність фонду. Дописи в каналі англійською та українською мовами. Запрошуємо приєднатися до нашої спільноти!
KSE Foundation відкриває свою благодійну діяльність для аудиту. Crowe Ukraine проведе аудит благодійної діяльності KSE Foundation у березні 2022 року. Crowe Ukraine також проводитиме щомісячний аудит діяльності Фонду протягом наступних місяців.
Завдання аудиту – перевірити, чи всі кошти використовуються за цільовим призначенням і не простоюють на рахунках, процес виконаними договорів та своєчасність поставок. Крім того, аудитори нададуть рекомендації щодо подальшого вдосконалення процесу діяльності Фонду.
Керівні принципи діяльності KSЕ Foundation
Ми віримо, що прозорість, надійне управління та регулярний аудит є основоположними для успішного та стійкого програмування. Це створює довіру між донорами та Фондом.
Збір коштів централізовано на підтверджених рахунках організації. Індивідуальні рахунки не використовуються для збору коштів. Усі кошти використовуються якісно та оперативно. Кошти залишаються на рахунках не більше 1-2 днів. Залишки фінансів на рахунках мінімальні (1-3% загального місячного обороту).
Усі цільові кошти використовуються за призначенням. Невиконані контракти, шахрайство та марнотратство відсутні.
Надходження та витрати відповідають всім закупівлям і послугам.
Усі закупівлі відповідають специфікаціям, наданим експертами, донорами та одержувачами. Вартість закуплених гуманітарних товарів дорівнює або менша за поточну ринкову ціну.
Усі поставки відповідають сплаченим  рахункам, кількості придбаних товарів, вартості, пункту призначення та одержувачу. Затримки доставки не перевищують 5-10% від усіх договорів.
Операційні та фінансові втрати не перевищують 1-5%. Втрати включають неякісні поставки, конфіскацію, витрати через затримки та відшкодування.
Усі операційні та адміністративні витрати (курсова різниця, зарплати тощо) не перевищують 2% усіх зібраних коштів, тобто менше міжнародної стандартної ставки (5%).
 Дякуємо за підтримку України!
Благодійний фонд KSE – це де-юре два фонди, один зареєстрований у США, 501.c.3, а інший – в Україні. Фонд США має понад 20-річний досвід роботи та має досвід роботи з гуманітарної допомоги у 1990-х, 2004, 2013-2016 та 2022 роках. Уряд України підтримує нашу кампанію та програму, Міністерство охорони здоров’я та територіальну оборону . Лідери громадської думки, такі як Пол Кругман, Ніколас Крістакіс та Майкл А. Макфол, підтримали нашу кампанію. Великі українські та міжнародні компанії та благодійні організації зробили пожертви на кампанію KSE, зокрема Ripple, Everstake, Нафтогаз, Jefferies тощо.

KSE Foundation щодня працює для підтримки людей і розвитку інноваційної України через освіту завдяки благодійникам і партнерам.
Пожертвувати