В питаннях допомоги армії надзвичайна важлива швидкість реагування, саме тому одним з найнадійніших наших партнерів є банк “ПУМБ”.

Зі зміною погоди у спецпідрозділа  Головного управління розвідки України виникла потреба в новій амуніції. Наш партнер оперативно відгукнувся на запит і надав 215 комплектів демісезонної військової форми. У один комплект входять кітель і пара штанів. Хлопці вже отримали допомогу та готові до зимового сезону.

ПУМБ неодноразово підтримував наш Фонд у допомозі українським військовим. 

У серпні ми спільними зусиллями забезпечили закупівлю 20 захисних шоломів для підрозділу ППО . Захисна амуніція вкрай необхідна для операторів протиповітряної оборони, які стають видимими ворогу під час роботи.

Інший приклад налагодженої взаємодії між трьома сторонами: військовому шпиталю СБУ потребувався апарат для загоєння ран ACTIVAC. KSE Foundation завдяки нашим партнерам і викладачам вдалося отримати згоду на поставку апарата у найкоротший строк і на вигідних умовах. Допомогу знову запропонував банк “ПУМБ”.

KSE Foundation вдячний банку «ПУМБ» за швидке реагування на потреби наших захисників. «ПУМБ» є стратегічним партнером Київської школи економіки ще з 2017 року. Незадовго до початку війни у грудні 2021 року банк посилив підтримку KSE, надавши грант у розмірі мільйон доларів на розвиток Університету протягом 10 років.

KSE Foundation щодня працює для підтримки людей і розвитку інноваційної України через освіту завдяки благодійникам і партнерам.
Пожертвувати