Стипендія імені Руслана Чоп’юка, загиблого Захисника України

Зберігаючи пам’ять, прокладаємо шляхи майбутньому. За ініціативою викладача Київської школи економіки Юрія Чоп’юка, KSE Foundation започатковує іменну стипендію для студентів KSE University, які демонструють найвищий ріст навчальних показників.

Стипендія присвячується пам’яті Руслана Чоп’юка, брата Юрія, який загинув під час виконання бойового завдання, захищаючи Херсонщину й вільну Україну.

Команда KSE Foundation пишається честю підтримати молодь від імені Захисника України. Кожен може долучитись – ваш внесок буде спрямований у загальний стипендійний фонд імені Руслана Чоп’юка.

СТАРТ ЗБОРУ 24 Лютого 2024
ВЖЕ ЗІБРАНО 10 340 $
НЕОБХІДНА СУМА 20 000 $
string(0) ""
ПОЖЕРТВУВАТИ
Деталі

Дев’ятого жовтня 2022 року Руслану Чоп’юку виповнився 21 рік. Хлопець зустрів свій день народження на війні, поруч з побратимами – вибір, який ще 20-річний Руслан зробив на початку повномасштабної війни.

Тоді юнак працював за кордоном і тільки починав планувати своє життя. Отримавши звістку про вороже вторгнення, прийняв рішення повернутись на Батьківщину та вже весною був на фронті.

Через шість днів після 21-го дня народження, у бою під Новою Кам’янкою, Руслан Чоп’юк зник безвісти. Той бій, поруч з іншими, став фундаментом звільнення Херсонщини від ворога.

Після 11 місяців пошуку, 19 вересня 2023 року надійшла звістка про загибель Руслана. 30 вересня 2023 року рідні, друзі, знайомі та односельчани назавжди попрощалися з Воїном.

Руслан грав в оркестрі на народних музичних інструментах, захоплювався художнім куванням, був надзвичайно талановитим та обдарованим. Світла людина, яка залишала лише хороші спогади про себе, навіть у незнайомців, – згадують його друзі.

Навесні 2020 року Руслан вступив на строкову службу, яку з гідністю ніс у Президентському полку. Був у складі церемоніального підрозділу названого полку на святкуванні 30-річчя Незалежності України в почесній варті Президента. У 2021 році нагороджений медаллю «За жертовність та любов до України».

___

Сьогодні пам’ять про Руслана Чоп’юка продовжує жити. Юрій Чоп’юк зробив перший внесок у іменний стипендійний фонд, який дозволить підтримати п’ятьох студентів KSE University. Ваша підтримка і кожен новий внесок продовжуватимуть дію стипендії імені Захисника України.