KSE Foundation – не єдині, хто усвідомлює важливість безпечної освіти під час війни. Навколо нашої кампанії почали гуртуватись люди, яким небайдуже майбутнє України.

Нещодавно до ініціативи “Безпечна освіта” доєдналася народна депутатка Верховної Ради Роксолана Підласа. 2019 року вона випустилася та отримала другу вищу освіту у Київській школі економіки, за фахом “Публічна політика та врядування”. Однією зі шкіл, за ремонт якої береться KSE, став Черкаський фізико-математичний ліцей (ФІМЛІ), випускницею якого також є Роксолана.

“ФІМЛІ – це я, ФІМЛІ – це ми, це кращі люди на Землі!” – це гасло Черкаського фізико-математичного ліцею, який очолює Юрій Фірсович Зімнін.

Цей навчальний заклад узяв “бронзу” у рейтингу “Топ-200 шкіл України” за результатами ЗНО. Усього за рік до того ліцей посідав 24 місце.

ФІМЛІ надає підготовчі курси Національного технічного університету і співпрацює з Національним аерокосмічним університетом імені Жуковського.

Отже, закладу подібного рівня потрібно надавати знання ліцеїстам офлайн, що зараз неможливо через відсутність належного укриття.

Дізнавшись про наш проєкт, пані Роксолана відкрила збір 125 тисяч гривень на ремонт укриття своєї альма-матер. Коли вона збере кошти, наш фонд подвоїть цю суму, таким чином у закладі буде обладнане сучасне та безпечне укриття на 250 тисяч гривень.

KSE Foundation щодня працює для підтримки людей і розвитку інноваційної України через освіту завдяки благодійникам і партнерам.
Пожертвувати