Підтримуємо українців разом із ПУМБ

22.07.2022

Гуманітарні проєкти KSE Foundation були б неможливими без підтримки наших партнерів. ПУМБ — давній та надійний партнер Школи, який допомагає втілювати наші мрії в дійсність вже протягом багатьох років.

Команда ПУМБ входить до трійки наших найбільших українських жертводавців у часи війни. І це й не дивно: чимало ініціатив Школи було реалізовано за їхньої підтримки. Стратегічний партнер KSE з 2017 року, ПУМБ є одним з найбільших благодійників KSE Foundation.

Так, у березні ПУМБ першим з представників корпоративного сектору повірив у нашу гуманітарну програму і перерахував 20 млн гривень на закупівлю амуніції захисникам, а пізніше банк надав ще понад 1,3 млн грн  для таргетованого забезпечення підрозділів на передовій. Допомога від ПУМБ не припинилася і в травні: команда банку перерахувала понад 2,7 млн гривень для підтримки спецпідрозділів на передовій.

Ми надзвичайно вдячні ПУМБ за допомогу та підтримку проєктів KSE Foundation, яка вже врятувала багато життів наших захисників і допомогла багатьом повернутися до нормального життя.

Передача допомоги для підрозділів триває і зараз. Закликаємо наших благодійників приєднатися до ПУМБ в зборі коштів на обладнання для підрозділів українських захисників. Кожен ваш внесок має величезне значення.

Віримо, що разом ми досягнемо перемоги!