Евакуаційний гелікоптер МІ-2 АМ-1 перед Національною оперою України – це результат неймовірних зусиль студентів KSE та підтримки тисяч благодійників: від кращого українського і міжнародного бізнесу до приватних осіб!

Приєднуйтесь до нашої спільноти і назавжди впишіть своє ім’я в історію порятунку воїнів. Ім’я кожного, хто зробить внесок від $100, буде нанесене на борти гелікоптерів-медеваків у вигляді камуфляжного патерну.

Спеціальна подяка солістці Англійського національного балету Катерині Ханюковій та всім благодійникам. Завдяки вам студенти KSE вже зібрали понад $2 000 000 на гелікоптери-медеваки та спецоперації порятунку!

Donate To Evacuate – ініціатива студентів Київської школи економіки для порятунку поранених військових на полі бою. За підтримки UKRAINIAN DEFENSE DEVELOPMENT CHARITY FUND та KSE Foundation студенти збирають кошти на гелікоптери-медеваки для ГУР МО України.

Гелікоптер медичної евакуації – найшвидший і незамінний транспорт на полі бою. MEDEVAC MI-2 AM-1 може транспортувати важкопоранених на відстань 600 км на швидкості до 200 км/год. Гелікоптер обладнаний усім необхідним для безпечної евакуації та надання медичної допомоги під час транспортування: на борту ШВЛ, апарат для моніторингу роботи серця та інші медприлади.

#DonateToEvacuate – це не просто хештег, це рух, який вже підтримали тисячі українців. Долучайтесь!

KSE Foundation щодня працює для підтримки людей і розвитку інноваційної України через освіту завдяки благодійникам і партнерам.
Пожертвувати