До проєкту ЗАХИСТОК, що займається облаштуванням укриттів у шкільних закладах, долучається фронтменка відомого українського електро-фольк гурту ONUKA Ната Жижченко. Таке рішення співачка погодила після релізу нового музичного альбому “ROOM”. Ця колаборація є символічною, оскільки його назва напряму асоціюється з простором.

Разом з командою благодійного проєкту розпочинається спільний ремонт укриття для Корюківського Ліцею №2 у Чернігівській області. Враховуючи той факт, що Чернігівщина є 11-ю областю за кількістю тривог (починаючи з 24 лютого 2022 року), цей проєкт надасть можливість щонайменше 370 дітям навчатися офлайн, навіть під час війни.

Ната обрала саме Чернігівську область, бо цей край є її батьківщиною та місцем натхнення. Варто також зазначити, що співачка активно підтримує проєкти з соціальною складовою, співпрацює з благодійними фондами та волонтерами.

«Мій останній альбом має назву ROOM, що напряму асоціюється з простором, тією самою кімнатою, в якій кожен з нас опиняється залежно від ситуації. Я хочу, аби Захисток у Корюківському Ліцеї №2 на моїй рідній Чернігівщині став тим самим безпечним простором, в якому учні зможуть повернутися до своїх звичних справ і навчання без страху. Я дякую за можливість долучитися до такого важливого проєкту. Діти — це наше майбутнє, їх безпека — надважлива, і ми маємо докладати максимум зусиль для того, щоб їх право на освіту не порушувалося через обставини військового часу», — коментує Ната Жижченко.

Завершити ремонтні роботи планують у жовтні 2023 року, тож наступний навчальний рік учні Корюківського Ліцею №2 зможуть використовувати укриття розміром 300 м2 за його цільовим призначенням.

Також у межах співпраці планується презентація серії корисних уроків для учнів від кожної з залучених сторін у проєкті: ONUKA проведе урок з музичної освіти, Райффайзен Банк навчить дітей фінансової грамоти, а KSE Foundation познайомить дітей зі штучним інтелектом.

Наразі ціль ЗАХИСТКУ — зібрати USD 3 000 000 на відновлення укриттів в українських школах. За допомогою донорів і партнерів вже вдалося зібрати майже 60%. Але ми усвідомлюємо, що загальна мета підтримки освіти набагато вища. Долучитися до збору коштів і дізнатися детальніше про проєкт можна за посиланням.

KSE Foundation щодня працює для підтримки людей і розвитку інноваційної України через освіту завдяки благодійникам і партнерам.
Пожертвувати