Чергові переможниці програми «Talents For Ukraine» – українки, які популяризують Україну та її культуру. Віримо, що гранти, які дівчата отримали від KSE Foundation на власний розвиток, зможуть допомогти у досягненні їхніх цілей.

⭐️Зоя Стеценко – авторка і розробниця інноваційних продуктів в галузі ІТ та штучного інтелекту. Найважливішим для Зої зараз є некомерційний соціальний проєкт для дітей – Kazka. Цей сервіс за допомогою штучного інтелекту генерує казки українською на основі бажань дитини. Проєкт за перші за перші 2 місяці мав понад 15 000 реєстрацій та понад 40 000 створених українських казок. Наша переможниця вірить, що робота над збільшенням доступу до української мови серед дітей є важливим кроком у зміцненні нашої культурної спадщини та сприянні громадянському розвитку.

⭐️Крістіна Бердинських – журналіст-фрілансер. Авторка проєкту «Єлюди» про учасників Революції Гідності, історії якого стали основою для книги. За нього Крістіна отримала нагороду імені Олександра Кривенка «За поступ у журналістиці». Після 15 років у журналістиці вирішила стати незалежною журналісткою і пише для західних медіа, розповідаючи про війну. У 2022 увійшла у список BBC топ-100 жінок, що надихають світ. Мета Крістіни – лишатися в журналістиці багато років і писати про Україну.

⭐️Гульсум Халілова – журналістка, блогерка та ведуча кримськотатарського телеканалу ATR. На каналі вона активно висвітлює ситуацію з порушеннями прав людини в Криму, наслідки окупації, тиск на кримських татар. Одним з найважливіших напрямків своєї журналістської діяльності Гульсум вважає протистояння російській пропаганді в стратегічно важливих для України країнах, таких як Туреччина. Завдяки своєму твіттер-акаунту блогерка має можливість доносити правду про війну до десятків мільйонів людей з усього світу. У 2022 наша переможниця зняла документальний фільм під назвою «Мрія», де показала турецькій аудиторії всі жахи російських окупантів у Бучі, Гостомелі та Ірпені. Восени 2022 року Глобальна рада журналістів Туреччини вручила Гульсум премію в номінації «Найкращий журналіст року в умовах війни».

Більше про переможців Talents For Ukraine

KSE Foundation щодня працює для підтримки людей і розвитку інноваційної України через освіту завдяки благодійникам і партнерам.
Пожертвувати