Щасливі повідомити, що ми вже маємо перших трьох переможців другого етапу Talents For Ukraine! Серед тих, хто отримає гранти на підтримку своїх талантів, є і представники STEM-напрямку!

⭐️Максим Годунко – доцент кафедри «Машинобудування, мехатроніка та робототехніка» Центральноукраїнського національного технічного університету, та займається не тільки наукою. У 2017 році він відкрив студію 3D-моделювання та робототехніки для дітей на базі кропивницької гімназії ім.Т.Шевченка. Для того, щоб мати фінансування на навчання дітей, навіть грав на саксофоні. З часом, ця маленька студія переросла у самостійний серйозний проєкт – безкоштовні майстер-класи з 3D-моделювання та робототехніки, які могли відвідувати усі охочі мешканці міста.

«В роботі з дітьми завжди говорю: якщо помилилися, то нічого страшного, ми навчаємось, це досвід» – каже Максим.

⭐️Оксана Парафенюк – незалежна українська фотографка, яка робила портрет Валерія Залужного для Washington Post. На додаток до своїх особистих проєктів, Оксана працювала з такими видання та міжнародними організаціями, як The New York Times, Time, Libération, Der Spiegel, NBC News, NPR та інші. Брала участь у багатьох групових виставках в Україні, а також в Німеччині, Нідерландах, Франції, США та в інших країнах. Фотографії Оксани потрапили до декількох міжнародних фотокниг.

«Найкраще, що я зробила з грошима – це купила свій перший фотоапарат» – говорить Оксана.

⭐️ Анастасія Пономарьова – вчителька, менеджерка освітніх і культурних проєктів, ілюстраторка. До 2022 Анастасія керувала освітнім центром в Маріуполі, а зараз – вона є менторкою STEM майстерні «Fablab_truskaves». Її вихованці – учасники та переможці українських та міжнародних конкурсів. Також Анастасія допомагає відкривати дитячі IT-центри на Сході України. А ще вона ілюстраторка, створює чарівні світи з феями та монстрами, її роботи використовувалися в книгах, на сувенірній продукції та у публічних просторах.

«Моя унікальність полягає в тому, що я об’єдную мистецтво та техніку, творчість та логічність» – вважає Настя.

Більше про переможців Talents For Ukraine на сайті: 150.foundation.kse.ua

KSE Foundation щодня працює для підтримки людей і розвитку інноваційної України через освіту завдяки благодійникам і партнерам.
Пожертвувати